3M E-A-R SOFT kõrvatropid ühenduspaelaga 34 dB

3MES-01-005
Saadavus: laos olemas
0.41 
(KM-ga)

3M E-A-R SOFT kõrvatropid ühenduspaelaga on tänu oma erksale värvile lihtsasti leitavad. Aeglaselt paisuvad pehmest vahust kõrvatropid ei avalda ebameeldivalt tugevat survet ning sobituvad erinevatele kõrvakanalitele. Lihtsasti kõrva paigaldatavad sileda pinnaga kõrvatropid vähendavad mürataseme ja valju heli ohtlikkust. Pael kõrvatroppide küljes ei lase neil ära kaduda ning hoiab need alati käeulatuses, mistõttu sobivad just pausidega töö jaoks. Loe lähemalt ka meie BLOGIST, kuidas kaitsta enda kuulmist ja valida kuulmiskaitsevahendeid.

PÕHIOMADUSED:

  • SNR 34 dB
  • Ühenduspaelaga
  • Pehmest vahust kõrvatropid paisuvad kõrvas, tagades kindla sobivuse ja parima mugavuse

STANDARDID:

EN 352-2: 2020 kuulmiskaitse üldnõuete standard.

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikHindLaoseis
3MES-01-005paar
0.41 
Laos olemas

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.