Suurepärase hinna ja kvaliteediga respiraatorid taas suuremates kogustes laos saadaval!

Meil on hea meel teatada, et Becky Tööohutuskeskuse lattu jõudsid suurtes kogustes FFP1, FFP2 ja FFP3 hinnatud isikukaitsevahendite tootjate respiraatorid. Seoses globaalse respiraatorite defitsiidiga kevadel, tõusid kaitsemaskide hinnad eelmisel aastal tuntavalt. Tänaseks on respiraatorite tootmises ja tarnimises stabiilsus saavutatud ning kaitsemaskide hinnad on Becky Tööohutuskeskuses märkimisväärselt langenud.

Valikust leiate järgmised väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega respiraatorid, mis on suurtes kogustes valmis laost välja saatmiseks:Kaitseb mittetoksilise ja -fibrogeense tolmu eest. Saab kanda töökeskkondades, kus ei esine toksilisi gaase ega tolmu. Filtreerib ca 80 protsenti kuni 0,6 μm mõõduga osakesi. FFP1 filtriga respiraatoreid kantakse näiteks ehitusel ja toiduainetööstuses.

SUP AIR 23101 FFP1 respiraator kaitseb peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide eest, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Filtreeriv tolmumask kaitseb ilma erilise mürgisuseta tahke aine jämedate osakeste eest (kaltsiumkarbonaat). P1- efektiivsus 78%. Klapiga respiraator vastab standardile EN 149:2001 FFP1 – kaitse tolm ja udu eest.

SUP AIR FFP1 respiraator

SUP AIR 23100 FFP1 respiraator kokkuklapitav kaitseb peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide eest, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Filtreeriv tolmumask kaitseb ilma erilise mürgisuseta tahke aine jämedate osakeste eest (kaltsiumkarbonaat). P1- efektiivsus 78%. Kokkuklapitav disain sobib suurele hulgale näotüüpidele ja suurustele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Klapiga respiraator omab standardit EN 149:2001 FFP1 – kaitse tolm ja udu eest.

SUP AIR 23100 FFP1 respiraator kokkuklapitav

SUP AIR 23106 FFP1 respiraator klapiga kaitseb peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide eest, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Filtreeriv tolmumask kaitseb ilma erilise mürgisuseta tahke aine jämedate osakeste eest (kaltsiumkarbonaat). P1- efektiivsus 78%. Väljahingamisklapiga respiraator vastab standardile EN 149:2001 FFP1 – kaitse tolm ja udu eest.

SUP AIR FFP1 klapiga respiraator

Kaitseb tahkete ja vedelate kahjulike tolmu, tossu ja aerosoolide eest. Tihtipeale kantakse FFP2 filtriga maske kaevandustes ja metallitööstustes.

SUP AIR 23205 FFP2 respiraator klapiga respiraator kaitseb peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide vastu, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Kokkuklapitav disain sobib suurele hulgale näotüüpidele ja suurustele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Väljahingamisklapiga respiraator vastab standardile EN 149:2001 FFP2 – kaitse tolm ja udu eest.

SUP AIR 23206 FFP2 respiraator klapiga kaitseb peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide eest, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Väljahingamisklapiga ja ühekordse kasutusega kaitsemask vastab standardile EN 149:2001 FFP2 – kaitse tolm ja udu eest.

BLS 129BW tolmumask FFP2 R D  väljahingamisklapiga on soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega. Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm. Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009.

BLS 129BW FFP2 korduvkasutatav tolmumask

HONEYWELL 5251 tolmumask FFP2 NR D väljahingamisklapiga. Soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega.
Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm. Ühekordselt kasutatav tolmumask vastab standardile EN 149:2001+A1:2009.

HONEYWELL_5251_tolmumask_5251_FFP2

FFP3 filtriga respiraatorid ja maskid kaitsevad mürgiste ja kahjulike gaaside, tolmu ning tossu eest. Radioaktiivsed ja onkogeensed osakesed ning patogeenid (nt viirused, bakterid ja seennakkused) filtreeritakse edukalt tänu FFP3 filtrile. Tegemist on maksimaalse kaitsega. Sageli kasutatakse FFP3 filtriga maske keemiatööstuses. 

BLS ZERO 031 FFP3 tolmumask väljahingamisklapiga on soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega. Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 50 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm. Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009.

SUP AIR 23306 FFP3S respiraator klapiga on soovitatav kasutada vältimaks tolmu ja muude väikeste osakeste sissehingamist. Hingamisklapp muudab hingamise lihtsaks ja maski saab kasutada pikemat aega. Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 50 x LPN) ja õli- või veebaasil udu, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust jm. Toode vastab standardile EN 149:2001+A1:2009.

ffp3 respiraator

Vaata kogu respiraatorite valikut SIIT!

Kui Sul tekkis küsimusi, võta meiega ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880