SUP AIR 23100 FFP1 respiraator

23100
Saadavus: laos olemas
0.70 
(KM-ga)

SUP AIR 23100 FFP1 respiraator kokkuklapitav. SUP AIR 23000-seeria respiraatorid kaitsevad peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide vastu, mille osakeste läbimõõt on üle 0,5 mikroni. Filtreeriv tolmumask kaitseb ilma erilise mürgisuseta tahke aine jämedate osakeste eest (kaltsiumkarbonaat).

P1- efektiivsus 78%. Kokkuklapitav disain sobib suurele hulgale näotüüpidele ja suurustele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Respiraatori filtri materjal on elektrostaatiline polüpropeen. Hüpoallergeenne mitte-kootud sünteetilisest kiust ühekordse kasutusega kaitsemask FFP1 on kummist kinnituspaelaga. Respiraatorid on pakendatud individuaalselt.

Ühekordse kasutusega kaitsemask FFP1 vastab vastab standardi EN 149:2001 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

  • EN 149:2001
  • FFP1
  • Kaal 11 g

Paigaldage respiraator vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne maski kasutamist toimige järgnevalt. Katke maski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA respiraatori puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

Loe täpsemalt respiraatorite kaitseklasside kohta SIIT!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
23100tk
0.70 
Laos olemas240203435241231000

Sup Air

Sup Air kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Sup Air on spetsialiseerunud hingamiskaitsevahendite tootmisele ja arendamisele. Nende respiraatorid on vastupidavad, mugavad ja kaitsevad hingamisteid kahjulikke aurude, tolmuosakeste jm eest.