COVERGUARD POLARIS täisturvarakmed isterihmade ja tugivööga

7POLA10NSI
Saadavus: laos olemas
55.00 
(KM-ga)

COVERGUARD POLARIS täisturvarakmed isterihmade ja tugivööga, 7POLA10NSI. POLARIS täisturvarakmeid isterihmade ja tugivööga saab kasutada nii kukkumiskaitsena kui ka positsioneerimiseks. Turvarakmetel on üks D-rõngas seljal ning kaks silmust ees. Positsioneerimiseks on kaks D-rõngast külgedel. Turvarakmetel on reguleeritavad jalgade osad. Pehmendatud seljavöö tagab mugavama ja turvalise töö tegemise. Rakmete selga panemise muudab lihtsamaks, et on erinevat värvi sisemised rihmad  ja jalarihmad. Enne kasutamist reguleerida rakmed vastavalt kasutaja mõõtudele.

Täisturvarakmed omavad standardeid: EN 358 tööasendi- ja kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standard. Töö positsioneerimiseks või turvasüsteemile ja kinnitusliinile töökoha kinnitamiseks. EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standardit – kererakmed.

  • Katkemistugevus >15 KN
  • Kandevõime – kuni 140 kg kaaluvad kasutajad
  • Polüesterihma laius 44 mm
  • Kaal 1,48 kg
  • EN 358:2018
  • EN 361:2002

Hoiatus! Täieliku ohutuse tagamiseks ning vigastuste vältimiseks tuleb kukkumiskaitsevahendite turvasüsteem valida vastavalt töökeskkonnale ja seal esinevate ohtude eripärale, võttes arvesse, et kombineeritud varustuse osad ei mõjutaks üksteise ohutusfunktsioone. Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada vaid selleks pädev isik, kes on läbinud vastava koolituse.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7POLA10NSItk
55.00 
Laos olemas55450564053861

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.