TOP LOCK 71460 kukkumise pidurdaja turvarihmaga, 2,5 m

71460
Saadavus: laos olemas
107.00 
(KM-ga)

TOP LOCK 71460 kukkumise pidurdaja turvarihmaga on turvaelement tööks kõrgustes. Tagasikeriv kukkumisvastane varustus koosneb: 2,5 m pikkusest ja 50 mm laiusest rihmast koos inertse pidurdussüsteemiga. Turvarihmal on energianeeldur, 2 karabiini ja kaitsekest. Tõmbetugevus 15 kN, dünaamiline pidurdusjõud 6 kN. Kukkumise pidurdaja on personaalse kukkumiskaitse komplekti üks osa ja see vastab EN 360 kukkumiskaitseploki üldstandardile. Kukkumise pidurdaja on mõeldud korraga vaid ühe inimese kaitseks.

Kukkumise pidurdaja peab olema kinnitatud lindi küljes oleva konksuga täisrakmete tagumisele või esimesele kinnituskohale. Automaatploki kinnitamine positsioneerimisvööle on rangelt keelatud. Lisaseadmete lisamine lindi konksu ja kinnituskoha vahele rakmetel on rangelt keelatud. Ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada seadme iseeneslikku avanemist või seadme lahti ühildumist ankrupunktist. Soovituslik on kasutada sertifitseeritud ja märgistatud ankrupunkti mis vastab standardile EN 795.

Enne iga kasutamist tuleb kukkumise pidurdajale teha põhjalik visuaalne kontroll, mille käigus tuleb kontrollida, et seadmel ei esineks mehhaanilisi, keemilisi ega termilisi vigastusi. Lukustussüsteemi tuleb kontrollida linti järsult tõmmates (lint peaks lukustuma) ja seejärel vabastades (lint peaks sisse tõmbuma). Kui seadmel esineb vigastusi või tekivad kahtlused seadme korrasolus, ei tohikukkumise pidurdajat kasutada ja see tuleb saata kontrolli.

  • EN 360: 2002
  • Lubatud koormus kuni 136 kg
  • Seadme kaal 850 g

Top Lock kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Top Lock on spetsialiseerunud kukkumiskaitsevahendite arendamisele ja tootmisele. Nende tootevalikust leiab vajalikud kaitsevahendid töötaja ohutuse tagamiseks kõrgustes ja sügavikes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
71460tk
107.00 
Laos olemas103435241714602

Top Lock

Top Lock kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Top Lock on spetsialiseerunud kukkumiskaitsevahendite arendamisele ja tootmisele. Nende tootevalikust leiab vajalikud kaitsevahendid töötaja ohutuse tagamiseks kõrgustes ja sügavikes.