COVERGUARD QUERCUS energianeelduriga turvarihm 1,5 m

7QUER10150
Saadavus: laos olemas
47.01 
(KM-ga)

COVERGUARD QUERCUS energianeelduriga turvarihm karabiini ja haagiga on isikukaitsevahend, mis on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent. Turvarihm leevendiga sobib töödeks kõrgustes. Komplektis on polüesterrihm, mille laius on 30 mm ja kogupikkus 1,5 m, tekstiilist pandlad, mis on tugevdatud plastikuga, 1 kinnituspunkt terasest karabiiniga, 1 kinnituspunkt terasest haagiga ning energianeeldur ehk leevendi.

Ühenda leevendi kinnitus rakmete rinnapealsesse või seljatagusesse kinnituspunkti ning liini kinnitus ankrupunkti külge, mis asub kasutajast kõrgemal. Ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneseslikku avanemist. Soovituslik on kasutada sertifitseeritud ja märgistatud ankrupunkti, mis vastab EN 795 standardile.

Energianeelduriga turvarihm vastab EN 355:2002 standardile – kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendid energianeelduriga.

  • EN 355:2002
  • Kasutaja maksimaalne kaal kuni 100 kg
  • Ohutu distants maapinnast kasutaja jalgadeni vähemalt 6 m
  • Kaal 1,06 kg

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7QUER10150tk
47.01 
Laos olemas205450564041349

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.