COVERGUARD SORBUS energianeelduriga turvarihm kahe karabiiniga, 2 m

7SORB10200
Saadavus: laost otsas
63.00 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

COVERGUARD SORBUS energianeelduriga turvarihm kahe karabiiniga, 2 m, 7SORB10200. See on isikukaitsevahend, mis on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent. Turvarihm leevendiga sobib töödeks kõrgustes. Komplektis on polüesterrihm, mille laius on 30 mm ja kogupikkus 2,0 m, tekstiilist pandlad, 2 kinnituspunkti terasest karabiinidega  ja energianeeldur ehk leevendi.

Ühenda leevendi kinnitus rakmete rinnapealsesse või seljatagusesse kinnituspunkti ning liini kinnitus ankrupunkti külge, mis asub kasutajast kõrgemal. Ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneseslikku avanemist. Soovituslik on kasutada sertifitseeritud ja märgistatud ankrupunkti, mis vastab EN 795 standardile.

Energianeelduriga turvarihm vastab EN 355: 2002 standardile – kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendid energianeelduriga.

  • EN 355:2002
  • Dünaamiline tugevus max 100 kg
  • Ohutu distants maapinnast kasutaja jalgadeni vähemalt 6 m
  • Kaal 750 g
  • Katkemistugevus > 15 kN
  • Jõu vähendamine < 6 kN

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7SORB10200tk
63.00 
Laost otsas205450564041387

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.