PORTWEST PA48 lõuarihm kaitsekiivrile PS53 ja PS55

PA48
Saadavus: laos olemas
2.60 
(KM-ga)

Lõuarihm 4-punkti kinnitusega PA48 sobib Portwest nokata kiivrile PS53 ja Portwest Endurance kiivrile PS55. Lõuarihm on lihtsasti kinnitatav ja sellel on pannal suuruse reguleerimiseks.

  • Lihtsalt kinnitatav
  • Pannal suuruse lihtsaks reguleerimiseks

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA48tk
2.60 
Laos olemas55036108279449

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.