COVERGUARD FELIS täisturvarakmed isterihmadega

7FELI10NSI
Saadavus: laos olemas
35.00 
(KM-ga)

COVERGUARD FELIS täisturvarakmed isterihmadega, 7FELI10NSI. FELIS täisturvarakmed isterihmadega on kukkumiskaitse varustuse üks osa. Turvarakmetel on üks D-rõngas seljal ning kaks aasa ees. Reguleeritavad jalgade osad. Rakmete selga panemise muudab lihtsamaks, et on erinevat värvi sisemised rihmad  ja jalarihmad. Enne kasutamist reguleerida rakmed vastavalt kasutaja mõõtudele.

Täisturvarakmed omavad standardit: EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standardit – kererakmed.

  • Katkemistugevus >15 KN
  • Kandevõime – kuni 140 kg kaaluvad kasutajad
  • Polüesterihma laius 44 mm
  • Kaal 960 g
  • EN 361:2002

Hoiatus! Täieliku ohutuse tagamiseks ning vigastuste vältimiseks tuleb kukkumiskaitsevahendite turvasüsteem valida vastavalt töökeskkonnale ja seal esinevate ohtude eripärale, võttes arvesse, et kombineeritud varustuse osad ei mõjutaks üksteise ohutusfunktsioone. Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada vaid selleks pädev isik, kes on läbinud vastava koolituse.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7FELI10NSItk
35.00 
Laos olemas85450564053878

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.