COVERGUARD LAURUS energianeelduriga turvarihmad kahe haagiga, 1,5 m

7LAUR10150
Saadavus: laost otsas
64.00 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

COVERGUARD LAURUS energianeelduriga turvarihmad kahe haagiga on isikukaitsevahend, mis on kukkumise peatamise süsteemi üks komponent. Energianeelduriga turvarihmad sobivad töödeks kõrgustes ja ühe ankru juurest teise juurde liikumiseks. Komplektis on 2 polüesterrihma, mille laius on 30 mm ja kogupikkus 1,5 m, 3 kinnituspunkti: üks terasest karabiin ja 2 konksu ning energianeeldur ehk leevendi.

Ühenda leevendi kinnitus rakmete rinnapealsesse või seljatagusesse kinnituspunkti ning liini kinnitus ankrupunkti külge, mis asub kasutajast kõrgemal. Ankrupunkti kuju ja asetus ei tohi võimaldada iseeneseslikku avanemist. Soovituslik on kasutada sertifitseeritud ja märgistatud ankrupunkti, mis vastab EN 795 standardile.

Energianeelduriga turvarihmad vastavad EN 355: 2002 standardile – kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendid energianeelduriga.

  • EN 355: 2002
  • Katkemistugevus > 15 kN
  • Jõu vähendamine < 6 kN
  • Kasutaja maksimaalne kaal kuni 100 kg
  • Ohutu distants maapinnast kasutaja jalgadeni vähemalt 6 m
  • Kaal 1,68 kg

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7LAUR10150tk
64.00 
Laost otsas105450564041271

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.