3M PELTOR WorkTunes Pro FM-raadioga kõrvaklapid kiivrile 32 dB

3MHRXS220P3E
Saadavus: laos vähe
117.00 
(KM-ga)

3M PELTOR WORKTUNES Pro FM-raadioga kõrvaklapid kiivrile. Kaitse oma kõrvu ja kuula raadiot samaaegselt! Kõrvaklappidel on sisseehitatud antenn, kiire digitaalne raadiojaamade otsing ja viie jaama salvestamise võimalus. 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega. Kõrvaklapid lülituvad energia säästmiseks automaatselt välja peale 4 tundi ootelolekut. Patareide tühjenemisest annab teada vastav signaal.

Raadioga kõrvaklappides piiratakse heli väljundvõimsust raadio sisselülitamisel ohutule tasemele (u 82 dB) isegi siis, kui raadio seatakse maksimaalsele helitugevusele. Kuna klapid omavad passiivset summutust, siis on 82 dB helitugevus täiesti piisav, et kuulata raadiot küllaldase helitugevusega.

Raadioga kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: korduv või rutiinne töö, masintöötlus, monteerimine, metallitööd, kergetööstus, elektroonika, tekstiilitööstus, trükkimine, haljastus jm. Raadioga kõrvaklapid ei sobi neile, kes töötavad liikuva rasketehnika lähedal, või töödel, mis nõuavad põhjalikku keskendumist. Põhjuseks on tähelepanuvõime hajumine raadiot kuulates.

Üleilmse korporatiooni 3M liikme Peltori eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

3M Peltor WorkTunes Pro FM-raadioga kõrvaklapid kiivrile vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kuulmiskaitset.

  • EN 352-1:2002
  • 2 x AA patareid (Alkaline): tööaeg kuni 40 tundi;
  • SNR 32 dB
  • Kaal: 351 g

3M tootevalikusse kuuluvad Peltor kaubamärgiga tooted, mille eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MHRXS220P3Etk
117.00 
Laos vähe104054596123328