3M PELTOR PROTAC III aktiivkõrvaklapid 32 dB

3MMT13H221A*
Saadavus: laos olemas
125.00 
(KM-ga)

3M PELTOR PROTAC III aktiivkõrvaklapid 32 dB aitavad kaitsta ohtliku ja häiriva müra eest, võimaldades samal ajal ümbritsevaid helisid filtreerida piirides 82 dB. ProTac III aitab kaitsta kuulmist impulssmüra eest ja hõlbustab suhelda lähedalasuvate inimestega, samuti kuulda hoiatussignaale, lähenevaid sõidukeid ning masinate helisid.

  • Professionaalse kvaliteediga kuulmiskaitse (21 dB NRR)
  • Mikrofon summutab ümbritsevad keskkonna helid kõrva jaoks kahjutule tasemele
  • 3,5 mm sisend (piiratud 82 dB-ga) ühendamaks seadmetega (nt mobiiltelefon, kahesuunaline raadio, jne)

Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kuulmiskaitset.

3M tootevalikusse kuuluvad Peltor kaubamärgiga tooted, mille eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MMT13H221A*tk
125.00 
Laos olemas104054596123212

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.