EARLINE MAX 200 kõrvaklapid 27 dB

31020
Saadavus: laos olemas
6.40 
(KM-ga)

EARLINE MAX 200 kõrvaklapid 31020 sobivad keskmise ja nõrgema müra summutamiseks. Kerged kõrvaklapid kaitsevad kõrvu kahjuliku müra eest ning ennetavad kuulmiskahjustuste teket. Peavõru saab erineva peakuju järgi reguleerida, mille tõttu on neid mugav kanda ka pikema aja jooksul.

EARLINE kõrvaklapid vastavad EN 352-1 kõrvaklappide üldstandardile.

  • EN 352-1
  • SNR 27 dB
  • Kaal 166 g

Earline kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Nende kaks suurimat brändi on Coverguard ja Eurotechnique. Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
31020tk
6.40 
Laos olemas603435241310200

Earline

Earline kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.