3M 9925 FFP2S respiraator klapiga keevitajatele

3M9925*
Saadavus: laos vähe
8.10 
(KM-ga)

3M 9925 FFP2S respiraator klapiga keevitajatele, mis  sobib ka keevitajale tolmu, osooni jne eest kaitsmiseks. 9925 keevitusrespiraator on ülikerge, efektiivne, mugav ja hügieeniline kaitsevahend tolmu, udu ja metallitolmu eest. Respiraator ei ummistu ka peale pikaajalist keevitamist. Respiraatori kumer kuju suurendab kandja mugavust. Cool Flow väljahingamisklapp takistab kuumuse kogunemist respiraatorisse väljutades kuuma õhu kohe peale väljahingamist. Sobib töötamiseks kuumas ja niiskes töökeskkonnas.

Neljast kohast kinnitatud reguleeritavate pearihmade ja vormitava ninaklambri abil saab respiraatori mugavalt ja kindlalt näole sobitada. 3M 9925 respiraatorid on disainitud spetsiaalselt keevitustöödel kasutamiseks, pakkudes kaitset osooni ja keevitustolmu vastu ja vähendades ebameeldivaid lõhnasid. 3M 9925 respiraatorid on hooldusvabad.

3M 9925 FFP2S respiraator vastab standardile EN 149:2001 FFP2 NR D – kaitse tolm ja udu eest.

Loe lähemalt, kuidas valida sobivaimat respiraatorit SIIT.

  • EN 149:2001 FFP2 NR D
  • Maksimaalne kaitsetase – 10 x LPN osooni kaitseks 10 x LPN tolmuosakeste kaitseks.

Paigaldage respiraator vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne maski kasutamist toimige järgnevalt. Katke maski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPITA respiraatori puhul hingake sügavalt VÄLJA. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda.

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseim hingamistakistus ja mugav kaitse tolmuosakeste vastu. Vaata kogu 3M tootevalikut siit!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3M9925*tk
8.10 
Laos vähe8010051131174634

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.