Tulekustuti PL pulber 1 kg

Kustuti 1 kg
Saadavus: laos olemas
17.99 
(KM-ga)

Tulekustuti PL pulber 1 kg. ABC-pulberkustuti on täna Eestis enamlevinud käsikustuti tüüp. Antud tulekustuti on võitnud suure populaarsuse oma universaalsuse tõttu – kustutada saab tahkete ainete, põlevvedelike, gaaside ja kuni 1000 V pingestatud elektriseadmete tulekahjusid. Pulberkustuti talub ka külmakraade. Kustutit on võimalik täita. Pulberkustutit kasutatakse sõiduautodes, sellel on kaasas transportkinniti. Tulekustuti on varustatud kontrollkleebisega.

Pulberkustutit kustutades peab arvestama suurte ja kulukate koristustöödega ning riskiga, et kõikjale tungiv pulbritolm võib kahjustada tulest puutumata vara. Seetõttu ei kasutata pulberkustuteid koduses majapidamises. Kasulik on ka teada, et põlevvedelike kustutamisel puudub pulbril järelmõju – väikseimgi leek või säde süütab tule endises suuruses.

Pulberkustuti on nõutav sõiduautos (1 kg), kaubikus (2 kg), garaažis (6 kg). Tutvu lähemalt seadusandlusega www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=616710

Pulberkustutit tuleb lasta kontrollida iga kahe aasta tagant! Kui kustutile mõjub niiskus, vibratsioon või muu kahjustav mõju, kontrollitakse kustutit iga aasta tagant. Pulberkustuti vajab hooldust iga 10 aasta järel (kui tootjafirma ei näe ette tihedamat hooldust) ja peale igat kasutuskorda, kuna peale kustutamist kaotab pulberkustuti surve paari tunni jooksul.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
Kustuti 1 kgtk
17.99 
Laos olemas4744304010032