PORTWEST KP20 põlvekaitsed

KP20
Saadavus: laos olemas
10.70 
(KM-ga)

PORTWEST KP20 põlvekaitsed on kaalult nii kerged, et te isegi ei märka neid, kui põlvekaitseid kannate. Väline kest kaitseb põlvi teravate esemete ja ebatasase pinna eest. Selle vahtmaterjalist kest pehmendab survet põlvele, samal ajal kui hingav sisemine kangas laseb õhul liikuda ja hoides ära niiskuse kogunemise. Põlvekaitsed kinnitatakse kahe elastse paelaga.

  • Kaalult väga kerged
  • Mugavad ja vastupidavad
  • Üks suurus

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP20paar
10.70 
Laos olemas485036108163694

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.