PORTWEST PA65 INSPECTION taskulamp, 150 lm

PA65
Saadavus: laos olemas
13.00 
(KM-ga)

PORTWEST PA65 INSPECTION taskulamp. Vastupidaval ja võimsa valgustugevusega taskulambil on kaks valgusallikat – küljel asuv lamp 10 m valguskaugusega ja taskulambi otsas asuv lamp 20 m valguskaugusega. Kompaktne disain taskus kandmiseks või vööklambriga tööriietuse külge panemiseks. Tekstuuriga kummist korpus tagab suurepärase haardumise ja löögikindluse rasketes keskkondades.

  • Kaks valgusallikat: taskulambi otsas asuv lamp/küljel asuv lamp
  • Heledus 150/40 luumenit
  • Tööaeg kuni 4/10 tundi
  • 3 x AAA patarei kaasas
  • Vööklambriga

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastis
PA65tk
13.00 
Laos olemas96

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.