Tulekustuti PL pulber 2 kg

Kustuti 2 kg
Saadavus: laos olemas
26.70 
(KM-ga)

EOKK tulekustuti PL pulber 2 kg. Pulberkustuti sobib kaubikusse, veoautosse, traktorisse, bussi ja väiksemasse veesõidukisse, soovitame seda ka kindlasti sõiduautosse. Tulekustutit on võimalik täita ning sellel on kaasas transportkinniti. Varustatud kontrollkleebisega.

EOKK tulekustuti on täna Eestis enamlevinud käsikustuti tüüp. Pulberkustuti on võitnud suure populaarsuse oma universaalsuse tõttu – kustutada saab tahkete ainete, põlevvedelike, gaaside ja kuni 1000 V pingestatud elektriseadmete tulekahjusid. Pulberkustuti talub ka külmakraade.

Pulberkustutit kustutades peab arvestama suurte ja kulukate koristustöödega ning riskiga, et kõikjale tungiv pulbritolm võib kahjustada tulest puutumata vara. Seetõttu ei kasutata pulberkustuteid koduses majapidamises. Kasulik on ka teada, et põlevvedelike kustutamisel puudub pulbril järelmõju, ehk väikseimgi leek või säde süütab tule endises suuruses.

Pulberkustuti on nõutav sõiduautos (1 kg), kaubikus (2 kg), garaažis (6 kg). Tutvu lähemalt seadusandlusega www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=616710

Pulberkustutit tuleb lasta kontrollida iga kahe aasta tagant! Kui kustutile mõjub niiskus, vibratsioon või muu kahjustav mõju, kontrollitakse kustutit iga aasta tagant. Pulberkustuti vajab hooldust iga 10 aasta järel (kui tootjafirma ei näe ette tihedamat hooldust) ja peale igat kasutuskorda, kuna peale kustutamist kaotab pulberkustuti surve paari tunni jooksul.

EOKK on Eesti Ohutus- ja Koolituskeskusest välja kasvanud stabiilselt arenev ohutuse korraldamisega tegelev ettevõte. EOKK põhitegevuseks on töö- ja tuleohutusalaste teenuste läbiviimine ning tuleohutushaldusteenuse teostamine, sealhulgas ka tuleohutustoodete hulgimüük.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
Kustuti 2 kgtk
26.70 
Laos olemas4744304010025