Tulekustuti PL 2kg pulber

Kustuti 2 kg
Saadavus: laos olemas
19.50 
(KM-ga)

Tulekustuti PL 2kg pulber. Pulberkustuti sobib kaubikusse, veoautosse, traktorisse, bussi ja väiksemasse veesõidukisse, soovitame seda ka kindlasti sõiduautosse. Tulekustutit on võimalik täita ning sellel on kaasas transportkinniti. Varustatud kontrollkleebisega.

ABC-pulberkustuti on täna Eestis enamlevinud käsikustuti tüüp. Pulberkustuti on võitnud suure populaarsuse oma universaalsuse tõttu – kustutada saab tahkete ainete, põlevvedelike, gaaside ja kuni 1000V pingestatud elektriseadmete tulekahjusid. Pulberkustuti talub ka külmakraade.

Pulberkustutit kustutades peab arvestama suurte ja kulukate koristustöödega ning riskiga, et kõikjale tungiv pulbritolm võib kahjustada tulest puutumata vara. Seetõttu ei kasutata pulberkustuteid koduses majapidamises. Kasulik on ka teada, et põlevvedelike kustutamisel puudub pulbril järelmõju – väikseimgi leek või säde süütab tule endises suuruses.

  • Pulberkustuti on nõutav sõiduautos (1kg), kaubikus (2kg), garaažis (6kg). Tutvu lähemalt seadusandlusega www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=616710
  • Pulberkustutit tuleb lasta kontrollida iga kahe aasta tagant! Kui kustutile mõjub niiskus, vibratsioon või muu kahjustav mõju, kontrollitakse kustutit iga aasta tagant. Pulberkustuti vajab hooldust iga 10 aasta järel (kui tootjafirma ei näe ette tihedamat hooldust) ja peale igat kasutuskorda, kuna peale kustutamist kaotab pulberkustuti surve paari tunni jooksul.
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
Kustuti 2 kgtk
19.50 
Laos olemas14744304010025

EOKK

EOKK on Eesti Ohutus- ja Koolituskeskusest välja kasvanud stabiilselt arenev ohutuse korraldamisega tegelev ettevõte. EOKK põhitegevuseks on töö- ja tuleohutusalaste teenuste läbiviimine ning tuleohutushaldusteenuse teostamine, sealhulgas ka tuleohutustoodete hulgimüük.