PORTWEST põlvekaitsed põlvetaskutesse

S156
Saadavus: laos olemas
5.10 
(KM-ga)

PORTWEST põlvekaitsed põlvetaskutesse S156. Ergonoomilise disainiga põlvekaitsed on vastupidavad, mugavad ja pakuvad kaitset põlvedele. Põlvekaitsed sobivad kõikidele Portwest tööpükstele. Põlvekaitsed on kerged ning kõndimisel väga mugavad.

PORTWEST töörõivaid ja isikukaitsevahendeid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on kasutatud materjalid hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Toodete arenduses on pööratud suurt rõhku nende vastupidavusele karmides tööoludes.

  • Materjal – EVA vaht
  • Üks suurus
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
S156paar
5.10 
Laos olemas15036108001224

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.