PORTWEST S156 põlvekaitsed põlvetaskutesse

S156
Saadavus: laos olemas
7.60 
(KM-ga)

PORTWEST S156 põlvekaitsed põlvetaskutesse. Ergonoomilise disainiga põlvekaitsed on vastupidavad, mugavad ja pakuvad kaitset põlvedele. Põlvekaitsed sobivad kõikidele Portwest tööpükstele. Põlvekaitsed on kerged ning kõndimisel väga mugavad.

  • Materjal – EVA vaht
  • Üks suurus

PORTWEST töörõivaid ja isikukaitsevahendeid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on kasutatud materjalid hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Toodete arenduses on pööratud suurt rõhku nende vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
S156paar
7.60 
Laos olemas965036108001224

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.