PORTWEST FFP2 respiraator klapiga

P209
Saadavus: laos olemas
4.90 
(KM-ga)

PORTWEST FFP2 respiraator klapiga kaitseb peene toksilise tolmu, auru ja udu eest. Mugavad ja väikse hingamistakistusega respiraatorid on ideaalsed kasutamiseks kuumades ja niisketes töökeskkondades. Kergekaalulistel respiraatoritel on kaks elastset kummipaela, et mask püsiks kindlalt peal. Reguleeritav ninaklamber. Need respiraatorid on hooldusvabad.

Ühekordseks kasutamiseks mõeldud klapiga respiraator vastab standardile EN 149 FFP2 – kaitse tolm ja udu eest.

  • EN 149
  • FFP2
  • Maksimaalne kaitsetase – 10 x WEL
  • CE-CAT III
  • 3 respiraatorit pakis
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
P209pakk
4.90 
Laos olemas18035036108185252

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.