EURO PROTECTION näokaitse peavõru kõrvaklapikinnitusega

60740
Saadavus: laos olemas
8.20 
(KM-ga)

EURO PROTECTION näokaitse peavõru kõrvaklapikinnitusega (kõrvaklapid ei kuulu komplekti). Peavõrule saab paigaldada nii polükarbonaat (60710) kui ka võrkvisiiri ning Earline Max kõrvaklapid. Peavõru suurus on reguleeritav. Visiiri ülestõstmiseks on 3 tasandit.

Näokaitse peavõru omab standardit EN 166: 2002 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. peavõru mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile. Ning EN 1731: 2007 – näo ja silmakaitse standardit.

  • Kõrvaklapikinnitused
  • Visiiri kinnitused
  • Higipael otsaesisel
  • EN 166: 2002
  • EN 1731: 2007

Euro Protection on maailma mastaabis isikukaitsevahendite valdkonnas oluline tegur. Euro Protectioni alla koonduvad Coverguard, Eurotechnique, Earline, Lux Optical, Sup Air ja Top Lock brändid. Nende eesmärgiks on disainida, arendada ja toota isikukaitsevahendeid pealaest jalatallani. Sealhulgas kiivreid, kõrvaklappe, silma- ja näokaitseid, hingamis- ja kukkumiskaitseid ning tööriideid.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastis
60740tk
8.20 
Laos olemas10

Euro Protection

Euro Protection kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega ning on maailma mastaabis isikukaitsevahendite valdkonnas oluline tegur.