COVERGUARD ALCOR täisturvarakmed istmerihmadega

-
174.00 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD ALCOR täisturvarakmed istmerihmadega, 7ALCO10. ALCOR täisturvarakmed isterihmadega on kukkumiskaitse varustuse üks osa. Turvarakmed koos korrektse turvaliini ja ankurpunktiga peatavad vabalangemise ja hoiavad ära kokkupõrke maapinna või mõne muu takistusega. ALCOR turvarakmete disain jaotab kukkumise peatumisel tekkiva jõu ühtlaselt üle kogu keha. Rakmete seljaosas D-rõngas ja rinnaosas kaks kinnituspunkti. Varustatud kahe kukkumisindikaatoriga. Pehmendused jalgadel ja õlavöötmel teevad töö tegemise mugavamaks. Kiirkinnitused võimaldavad turvarakmed lihtsalt ja kiirelt selga saada. Enne kasutamist reguleerida rakmed vastavalt kasutaja mõõtudele.

Täisturvarakmed omavad standardit: EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standardit – kererakmed. Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kukkumiskaitsevahendeid.

  • EN 361:2002
  • Katkemistugevus >15 KN
  • Kandevõime – kuni 140 kg kaaluvad kasutajad
  • Polüesterihma laius 44 mm
  • Kaal 1,7 kg
  • Kinnituspunktid ees ja seljaosal
  • Jala-, õlavöötme- ja rinnaosa reguleeritav

Hoiatus! Täieliku ohutuse tagamiseks ning vigastuste vältimiseks tuleb kukkumiskaitsevahendite turvasüsteem valida vastavalt töökeskkonnale ja seal esinevate ohtude eripärale, võttes arvesse, et kombineeritud varustuse osad ei mõjutaks üksteise ohutusfunktsioone. Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada vaid selleks pädev isik, kes on läbinud vastava koolituse. 

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7ALCO10001tkS/M
174.00 
Saadavus: laost otsas
55450564053939
7ALCO10002tkL/XL
174.00 
Saadavus: laos vähe
55450564053946

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.