3M VERSAFLO M-206 visiir

3MM-206*
Saadavus: laost otsas
189.00 
(KM-ga)

3M VERSAFLO M-206 visiir pehme näotihendiga on kerge ja mugav. Visiir sobitub Versaflo motoriseeritud puhuriga. M-206 peakatte eesmärk oli pakkuda mugavat ja hõlpsasti kasutatavat lahendust töötajatele, kes peavad kasutama nii hingamis- kui ka näokaitset. See peakate on populaarne kergetööstuses, näiteks kuivtoidu valmistamisel, puidu lõikamisel ja lihvimisel, värvimisel, pulbri käsitlemisel ning poleerimisoperatsioonidel.

3M M-206 visiir on Becky Tööohutuskeskuse valikus saadaval eritellimisel. Palun kontakteeru meie klienditeenindusega becky@becky.ee, et täpsustada võimalik tarneaeg.

M-206 peakate koos 3M Versaflo motoriseeritud puhuriga tagab teile vajaliku ohutuse koos mugavuse ja lihtsusega, mis aitavad kaasa töötaja töökiiruse ja tootlikkuse parandamisele. Tänu kergele ja õhukesele disainile on töötajatel mugavam kitsastes tööruumides töötada. Sobivad kasutamiseks mitmesugustes tööstusharudes.

Loe lähemalt 3M VERSAFLO motoriseeritud puhuritest SIIT!

 

TootekoodÜhikHindLaoseis
3MM-206*tk
189.00 
Laost otsas

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.