3M PELTOR X4 kõrvaklapid 33 dB

3MX4A
Saadavus: laos olemas
42.00 
(KM-ga)

3M PELTOR X4 kõrvaklapid: uus standard disainis, mugavuses ja kaitseomadustes. Oma üle 60-aastase kogemusega uuenduslike kuulmiskaitsevahendite väljaarendamisel on 3M™ Peltor™ viinud kõrvaklappide kvaliteedi täiesti uuele tasemele. 3M™ Peltor™ on maailmaturu liider kuulmiskaitsevahendite vallas.

Varem tähendasid suurema summutusvõimega kõrvaklapid suuri ja kohmakaid kapsleid – enam mitte. X4 kõrvaklapid suudavad summutada isegi 33 dB müra, jäädes samal ajal stiilselt silmatorkamatuks ja esteetiliseks. Äärmiselt õhukesed ja kerged kapslid sobivad suurepäraselt kokku teiste 3M isikukaitsetoodetega. Neoonroheline värvus tagab hea nähtavuse õues töötades, mis omakorda suurendab ohutust. Tihendusrõngas olevad uued, erikoostisega summutuspadjad tagavad suurepärase akustilise kaitse, eriti madala sagedusega helide eest. Kaetud traadist peasang on elektriisolatsiooniga.

Kasutusalad: sobib kaitseks suure mürataseme eest, näiteks metsatööstuses, lennujaamas, masinaehituses jm.

  • SNR 33 dB
  • H 36 dB, M 30 dB, L 22 dB

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor kaubamärgiga tooted, mille eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MX4Atk
42.00 
Laos olemas104046719695515

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.