3M PELTOR SPORTTAC aktiivkõrvaklapid 26 dB

3MMT16H210F-478-GN
Saadavus: laos vähe
219.00 
(KM-ga)

3M PELTOR SportTac aktiivkõrvaklapid jahile ja lasketiiru. Spetsiaalselt jahimeestele ja laskjatele arendatud kõrvaklapid on eriti mugavad pikaajaliseks kasutamiseks. Kõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid (näiteks lask), samal ajal võimendades ümbritsevaid tavahelisid (näiteks inim- ja loomahääled).

Kokkuklapitavad kõrvaklapid on mugavad kaasas kanda. Pehmendusega peavõru ja mugavad kõrvapadjad võimaldavad kõrvaklappisid kasutada, ilma ebamugavus ja rõhuvat tunnet tundmata ka pikaajaliselt.

  • SNR 26 dB
  • Kaasas oranžid ja rohelised klapikestad
  • 2 x AAA patareid: tööaeg ca 600 tundi
  • Kaal: 318g

Üleilmse korporatiooni 3M liikme Peltori eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MMT16H210F-478-GNtk
219.00 
Laos vähe107318640044852

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.