Termopesu

Kuidas tunda ennast aktiivsel õues liikumisel soojalt ja mugavalt? Vastus peitub kihilises rõivastumises! Mitmekihiline rõivastumine annab lisamugavust, kaitseb keha tuule, vee ja niiskuse eest ning aitab tegutsemise käigus kehatemperatuuri reguleerida. Kihilisel rõivastumisel on kolm põhikomponenti: alumine, keskmine ja pealmine rõivakiht.

kihiline_riietumineAlumine rõivakiht (pesu) on vahetus kontaktis teie nahaga. Selle peamine ülesanne on naha niiskus endasse imada ja suunata see kanga pealispinnale, millelt see saaks auruda. Kui teie alusrõivad ei hülga niiskust, hakkab teil peagi külm kui tempot aeglustate või puhkepausi teete. Keskmine rõivakiht annab täiendava soojusisolatsiooni ning suunab samuti niiskust väljapoole. Teie pealisrõivas – välimine kiht – kaitseb teid ilmastikumõjude eest (on tuulekindel ja sademeid hülgav või mõlemat).

Termopesu tekitab keha ja rõivaeseme vahele täiendava kihi, mis on talvehooajal väga vajalik. Hästitoimiv pesu imab kehalt niiskust, laseb kehal kiiresti kuivada ja reguleerib moodustunud isolatsioonikihis õhu liikumist. Eri tüüpi kangad käituvad õues külma käes keha optimaalse temperatuuri säilitamisel erinevalt. Pesu aluskihtidena kasutatakse kõige enam sünteetilisi kangaid ja meriinovilla. Puuvill pesu aluskihiks ei sobi, kuna puuvillane kangas hoiab endas niiskust kinni ja tõmbab kehalt soojust eemale, jättes kandja külmetama ja ennast ebamugavalt tundma.

Millist tüüpi kangast valmistatud termopesu valida, sõltub kliimast, kehalise aktiivsuse tasemest ja soovitud soojakogusest.

Thermowave Original termopesu

thermowave_functional_polyester100% funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesu on eriti heade kehaniiskust hülgavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on pesuesemetel suurepärased soojust isoleerivad omadused, nad on pehmed, kerged ja väga mugavad. Lisaks nimetatud omadustele on pesu lihtsasti hooldatav, mis teeb neist alusrõivastest suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave Originalsi pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Omadused:

• imab niiskuse rõivaeseme pealiskihti, jättes keha kuivaks;

• ülimalt elastne;

• kiiresti kuivav;

• kangas ei ärrita nahka;

• antibakteriaalne sisekiht pärsib bakterite elutegevust, tagab värskuse ja väldib ebameeldiva higilõhna teket.

Soovitav järgmiste tegevuste juures: intensiivne füüsiline tegevus, talispordialad.

Koostis: 100% funktsionaalset polüestrit.

Thermowave Original termosärk, mudel ORGN04111

Thermowave Original termosärk, mudel ORGN04111

Thermowave Original termopüksid, mudel ORGN0711

Thermowave Original termopüksid, mudel ORGN0711

 

Thermowave 2IN1 termopesu

Pesukomplekt 2IN1 on valmistatud kahest kangakihist: seesmiseks kihiks on funktsionaalne polüester ja pealiskihiks polüesterniidiga läbiõmmeldud puuvill. Ainulaadne kude moodustab rombikujulised soojust isoleerivad õhutaskud. 2IN1 pesukomplekt kaitseb külma eest ega takista liikumist, sobides ideaalselt välitöödeks ja aktiivse elustiili harrastamiseks.

Materjal: Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Omadused:

• valmistatud kahekihilisena;

• ainulaadse koega, mis moodustab väikesed rombikujulised soojust isoleerivad õhutaskud;

• kaitseb külma eest;

• ei takista liikumisvabadust.

Soovitav järgmiste tegevuste juures: välitööd, küttimine, kalastamine.

Koostis: sisekiht – 100% funktsionaalset polüestrit, väliskiht – 100% puuvilla.

Thermowave 2IN1 termosärk, mudel 2IN10411

Thermowave 2IN1 termosärk, mudel 2IN10411

 

Thermowave 2IN1 termopüksid, mudel 2IN10711

Thermowave 2IN1 termopüksid, mudel 2IN10711

 

Merino Extreme termopesu

Merino Extreme on viimistletud ja edasiarendatud kahekihiline pesukomplekt, mille materjalina on kasutatud polüestrit koos meriino villaga. Mõeldud on see eeskätt õues treenivatele sportlastele ja töötegijatele, kes vajavad nii naturaalsete kui sünteetiliste kangaste parimaid omadusi. Polüesterkangakiht on disainitud selliselt, et see aitaks kaasa kehaniiskuse optimaalsele eemaldamisele, ning meriinovillal on ülihead soojust isoleerivad omadused. Tänu kahe kangatüübi suurepärasele koostoimele tunneb kandja end mugavalt nii lihtsalt jaheda kui lausa pakaselise ilmaga.

thermowave_merinoMaterjal: meriinovill on tänapäeval üks parimaid (kui mitte kõige parem) villase kanga materjale, tõustes teiste tavaliste villamaterjalide seast esile oma täiusliku pehmuse ja kiudude peene struktuuri poolest. THERMOWAVE MERINO kangast võib täielikult usaldada, kuna selle eelised on perfektne soojusisolatsioon, ülihea hingavus, pehmus ja looduslik bakterivastane kaitse. Talvisel ajal toimib THERMOWAVE MERINO villane kangas perfektse soojusisoleerijana, hoides kandja soojas, suvel aga laseb villane kangas ihul hingata ja suunab niiskuse kehalt eemale, hoides kandja keha jaheda ja kuivana. Lisaks suurepärasele soojusisolatsioonile ja hingavusele on meriino villal ka looduslikud antibakteriaalsed omadused, mis takistavad ebameeldivate lõhnade teket!

Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub hõlbus hooldatavus, teevad meie polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

Omadused:

• isoleerib soojust;

• ei piira liigutuste ulatust;

• laseb nahal hingata;

• tagab loodusliku antibakteriaalse kaitse.

Soovitatav kasutada järgmiste tegevuste juures: välitööd, talispordialad.

Koostis: 80% meriino villa ja 20% funktsionaalset polüestrit (väliskiht), 100% funktsionaalset polüestrit (seesmine kiht).

Merino Xtreme termosärk meestele, mudel XTRMO441

Merino Xtreme termosärk meestele, mudel XTRMO441

Merino Xtreme termopüksid meestele, mudel XTRMO711

Merino Xtreme termopüksid meestele, mudel XTRMO711

Merino Xtreme termosärk naistele, mudel XTRMO442

Merino Xtreme termosärk naistele, mudel XTRMO442

Merino Xtreme termopüksid naistele, mudel XTRMO712

Merino Xtreme termopüksid naistele, mudel XTRMO712