THERMOWAVE ORIGINAL termosärk

-
26.00 
(KM-ga)
Puhasta

THERMOWAVE ORIGINAL termosärk on väga õhuke, pehme, hingav ja mugav. Thermowave Original on üks populaarsemaid mudeleid termoriietusest ja on mõeldud kasutamiseks aktiivsel tegevusel külma ilmaga. Termopüksid tagavad soojuse ja mugavuse ka ekstreemse ilmaga. Tänu unikaalsele polüester kudumile on särgil suurepärane soojusisolatsioon. Kangas juhib kehalt niiskuse eemale ning hoiab keha kuivana. Erilised, madalad õmblused ei ärrita nahka. 100% funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesu on eriti heade kehaniiskust hülgavate omadustega.

Lisaks ainulaadsele kangakoele on pesuesemetel suurepärased soojust isoleerivad omadused, nad on pehmed, kerged ja väga mugavad. Lisaks nimetatud omadustele on pesu lihtsasti hooldatav, mis teeb neist alusrõivastest suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave Originalsi pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.

  • Kanga koostis: 100% polüester
  • Spetsiaalsed kiud ärritavad vähem nahka
  • Juhib niiskuse kehalt eemale, ihu püsib kuivana
  • SILVER-ION spetsiaalne töötlus hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke
  • Lihtne hooldada ja kuivab väga kiiresti
TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
TW-ORGN-MS-StkMustS
26.00 
Saadavus: laos olemas
204771999140102
TW-ORGN-MS-MtkMustM
26.00 
Saadavus: laos olemas
204771999140119
TW-ORGN-MS-LtkMustL
26.00 
Saadavus: laos olemas
204771999218849
TW-ORGN-MS-XLtkMustXL
26.00 
Saadavus: laos olemas
204771999140133
TW-ORGN-MS-XXLtkMustXXL
26.00 
Saadavus: laos olemas
204771999140140

Thermowave

THERMOWAVE on enam kui 90. aastase kogemusega välirõivaste tootja. Nende eesmärgiks on toota keskkonnasõbralikke, vastupidavaid ja praktilisi riideid, mis sobivad kandmiseks igal hooajal. ThermoWave missiooniks on pakkuda oma rõivaste kandjale ülimat mugavust ning et nad saaksid igal aastaajal nautida aktiivset ajaveetmist õues.

Thermowave’i funktsionaalne polüesterkangas sobib kandmiseks väga mitmesuguste tegevuste juures, mille kestel viibitakse jaheda või pakaselise ilmaga õues. 100% funktsionaalse polüestri kiududest valmistatud kangas on eriti heade niiskust aurustavate omadustega. Lisaks ainulaadsele kangakoele on Thermowave’i polüesterkangast pesul suurepärased soojust isoleerivad omadused, see on pehme, kerge ja väga mugav. Kõik need hüved, millele lisandub lihtne hooldatavus, teevad polüesterpesust suurepärase valiku intensiivseteks füüsilisteks tegevusteks madalatel temperatuuridel. Kõik Thermowave’i funktsionaalsest polüestrist valmistatud pesuesemed on varustatud hõbedaioone sisaldava sisekihiga, mis hävitab ebameeldivaid kehalõhnu tekitavad bakterid.