PORTWEST JN14 laste helkurvest, 4 – 6 aastastele

JN14YER-S
Saadavus: laos olemas
4.50 
(KM-ga)

PORTWEST JN14 laste helkurvest. Helkurvestiga on lapsed nii valges kui ka hämaras kergesti märgatavad. Tänu mugavale krõpsuga kinnitusele, saavad lapsed vesti ise lihtsalt ja kiirelt selga panna ning ära võtta. Helkurribad on õlgadel ja torso ümber, mis tagab laste nähtavuse igas asendis.

Portwest JN14 laste helkurvest vastab EN 17353 kõrgnähtavusega märguriietuse standardile, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka alaealistele.

  • EN 17353 Tüüp AB3
  • CE sertifitseeritud
  • Materjal – 100% Polüester, 124 g/m2
  • Suurus S – sobib vanusele 4- 6 aastat
  • Kergekaaluline ja mugav
  • Helkurribad õlgadel ja torsol suurendavad nähtavust
  • Lihtne ja kiire krõpskinnitus

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
JN14YER-Stk
4.50 
Laos olemas5036108158898

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.