PORTWEST KP33 põlvekaitsed põlvetaskutesse

-
10.60 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST KP33 põlvekaitsed põlvetaskutesse. Innovaatilised kolmekihilised põlvekaitsed on ergonoomilise disainiga. Mesikärje muster tagab suurepärase paindlikkuse ja liikumismugavuse. KP33 põlvekaitsed sobivad kandmiseks kõikide Portwest tööpükstega, millel on põlvekaitsetaskud.

  • Mesikärje muster tagab suurepärase paindlikkuse
  • Innovaatiline kolmekihiline vahtmaterjal kaitseb põlvi
  • Ergonoomiline disain
  • Sobivad kandmiseks kõikide Portwest tööpükstega
  • Ei sega liikumist

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP33paarMust
10.60 
Saadavus: laos olemas
545036108355501

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.