PORTWEST BIZWELD keevitaja kapuuts

BZ12
Saadavus: laos olemas
14.50 
(KM-ga)

PORTWEST BIZWELD keevitaja kapuuts on disainitud kandjale maksimaalse kaitse ja mugavuse tagamiseks, aidates Teid kaitsta ohtlikus keskkonnas. Keep-kapuutsil on reguleeritav nöör parema sobivuse tagamiseks. Tuleb kanda sobiva tulekindla riietuse peal.

EN ISO 11612 A1+A2 B1 C1 E2 F1- sertifitseeritud kaitseriietus leegikaitsega. EN ISO 11611, klass 1, A1+A2 – sertifitseeritud kaitserõivad kasutamiseks keevitamisel ja sellega liituvatel toimingutel.

  • CE-CAT III
  • Kaitseb kiirgava, konvektiivse ja kontaktkuumuse eest
  • Sertifitseeritud kaitse sulametalli pritsmete eest
  • 50+ UPF-reitinguga kangas blokeerib 98% ultraviolettkiirtest
  • Pealismaterjal: 100% Puuvill, FR viimistlusega 330 g
  • EN ISO 11612 A1+A2, B1, C1, E2, F1
  • EN ISO 11611 Class 1 A1+A2

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
BZ12tk
14.50 
Laos olemas505036108193912

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.