LUX OPTICAL STORMLUX kaitseprillid visiiriga

60650
Saadavus: laos olemas
15.51 
(KM-ga)

LUX OPTICAL STORMLUX kaitseprillid visiiriga on vastupidavad ja kvaliteetsed. Kaitseprillid visiiriga pakuvad kaitset nii silmadele kui ka näole. Visiiriga kaitseprillidel on värvitu uduvaba lääts, millele on võimalik paigaldada kaitsekilesid. Kandmismugavuse suurendamiseks on prillidel 3 ventilatsiooniava. Reguleeritav elastne pael. Visiir on ülestõstetav. Vastupidavus löökidele ja ekstreemsele temperatuurile.

STORMLUX kaitseprillid visiiriga vastavad standardile EN 166 garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

  • Lääts: polükarbonaat 2,3mm, 2-1.2 1BTN
  • Raam: PVC/polükarbonaat, 3.4 BT
  • Kaal 172 g
  • EN 166

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
60650tk
15.51 
Laos olemas363435241606501

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.