PORTWEST PA02 prillipuhastuskomplekt, 230 ml + 600 tk

PA02
Saadavus: laost otsas
19.30 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

PORTWEST prillipuhastuskomplekt sisaldab 230 ml pumbaga puhastusvahendit ja 600 ebemevaba lappi. Puhastusvahend sobib polükarbonaat, plast- ja mineraalklaasiga prillide puhastamiseks. Puhastusaine parandab prillide mittehigistuvust ja antistaatilisust. Puhastuskomplekti saab kinnitada seinale.

  • Antistaatiline ja uduvastane puhastusvahend
  • 600 ebemevaba lappi

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA02kompl
19.30 
Laost otsas105036108264711

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.