LUX OPTICAL VISILUX kaitseprillid

60401
Saadavus: laos olemas
2.05 
(KM-ga)

LUX OPTICAL VISILUX kaitseprillid on lühiajaliseks kandmiseks mõeldud “külastaja” prillid. Kaitseprillid on ruumikad ning neid saab kanda retseptiprillide peal. Prillidel on avar vaateväli ning läätsed on kriimustuskindla kattega ja UV kaitsega. On vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.

VisiLux prillid vastavad standardile EN 170 – kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu. Ja standardile EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

  • EN 170
  • EN 166
  • Lääts: Polükarbonaat 2,2 mm, 2-1.2 1FT
  • Raam: Polükarbonaat, FT
  • Kaal 45 g

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
60401tk
2.05 
Laos olemas103435241604019

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.