HONEYWELL HOWARD LEIGHT FM-raadioga digitaalsed kõrvaklapid 29 dB

1030330
Saadavus: laos olemas
99.00 
(KM-ga)

HONEYWELL FM-raadioga digitaalsed kõrvaklapid. Kaitse oma kõrvu ja kuula raadiot samaaegselt! Stereokõrvaklapid AM/FM-raadioga on mugavad ja lihtsasti kasutatavad. Kiire digitaalne raadiojaamade otsing ja 10 jaama salvestamise võimalus. Kõrvaklapid töötavad kahe AA tüüpi patareiga (pakendis kaasas) ning omavad võimalust ühendamiseks ka nutiseadmetega läbi standartse 3,5 mm stereo sisendiga. Kuulamisrahulolu suurendab väga puhas digitaalne vastuvõtt ja stereo helikvaliteet. Kergekaalulisi ning pehmendusega kõrvaklappe on mugav kanda ka pikema aja jooksul.

Raadioga kõrvaklappides piiratakse heli väljundvõimsust raadio sisselülitamisel ohutule tasemele (u 82 dB) isegi siis, kui raadio seatakse maksimaalsele helitugevusele. Kuna klapid omavad passiivset summutust, siis on 82 dB helitugevus täiesti piisav, et kuulata raadiot küllaldase helitugevusega.

Raadioga kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: korduv või rutiinne töö, masintöötlus, monteerimine, metallitööd, kergetööstus, elektroonika, tekstiilitööstus, trükkimine, haljastus jm. Raadioga kõrvaklapid ei sobi neile, kes töötavad liikuva rasketehnika lähedal, või töödel, mis nõuavad põhjalikku keskendumist. Põhjuseks on tähelepanuvõime hajumine raadiot kuulates.

  • SNR 29 dB
  • Maksimaalne helitugevus 82 dB
  • LCD ekraan
  • Võimalik salvestada kuni 10 raadiojaama
  • Sisaldab 2 x AA patareisid ja 3,5 mm AUX kaablit
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1030330tk
99.00 
Laos olemas57312550303306

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.