COVERGUARD põlvekaitsed põlvetaskutesse

8KNEE
Saadavus: laos olemas
7.50 
(KM-ga)

COVERGUARD põlvekaitsed põlvetaskutesse on vastupidavad, mugavad ja pakuvad kaitset põlvedele. Põlvekaitsed sobivad kõikidele Coverguard tööpükstele. Põlvekaitsed on piisavalt väikesed, et need ei segaks kõndimisel ning samal ajal parajalt suured, et kaitseksid efektiivselt põlvi.

Vastavad EN 14404:2004 Tüüp 2, Tase 0 – põlvekaitsete standardile põlviliasendis töötamiseks.

  • Mõõdud: 170 x 280 mm
  • Paksus: 160 mm
  • Materjal: Polüetüleenvaht

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
8KNEEpaar
7.50 
Laos olemas253435248000012

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.