PORTWEST KP40 geelpõlvekaitsed

KP40
Saadavus: laos olemas
22.00 
(KM-ga)

PORTWEST KP40 geelpõlvekaitsed on tehniliselt innovatiivsed ja funktsionaalsed. Põlvekaitsed on geelsisuga, mis võtab põlve kuju ja tagab suurepärase mugavuse ja kaitse. Tugev PVC kest pikendab põlvekaitsete eluiga oluliselt. Põlvekaitsete välimine muster aitab säilitada tasakaalu ning jaotab kogu keha raskuse ühtlaselt põlvele. Reguleeritavad paelad tagavad kandmismugavuse.

  • Üks suurus
  • Reguleeritavad kinnitused

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP40paar
22.00 
Laos olemas365036108163717

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.