COVERGUARD ALIOTH täisturvarakmed istmerihmade ja tugivööga

-
220.00 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD ALIOTH täisturvarakmed istmerihmade ja tugivööga, 7ALIO10. ALIOTH täisturvarakmeid isterihmade ja tugivööga saab kasutada nii kukkumiskaitsena kui ka positsioneerimiseks. Turvarakmed koos korrektse turvaliini ja ankurpunktiga peatavad vabalangemise ja hoiavad ära kokkupõrke maapinna või mõne muu takistusega. ALIOTH turvarakmete disain jaotab kukkumise peatumisel tekkiva jõu ühtlaselt üle kogu keha.

Rakmete seljaosas D-rõngas ja rinnaosas kaks kinnituspunkti. Varustatud kahe kukkumisindikaatoriga. Pehmendused jalgadel ja õlavöötmel teevad töö tegemise mugavamaks. Positsioneerimiseks on tugivööl kaks D-rõngast külgedel. Kiirkinnitused võimaldavad turvarakmed lihtsalt ja kiirelt selga saada. Enne kasutamist reguleerida rakmed vastavalt kasutaja mõõtudele.

PÕHIOMADUSED:

  • Katkemistugevus >15 KN
  • Kandevõime – kuni 140 kg kaaluvad kasutajad
  • Polüesterihma laius 44 mm
  • Kaal 2,3 kg
  • Kinnituspunktid ees ja seljaosal ning tugivööl D-rõngad külgedel
  • Jala-, õlavöötme- ja rinnaosa reguleeritav
  • Tööriistade aasad

STANDARDID:

EN 358 tööasendi- ja kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standard. Töö positsioneerimiseks või turvasüsteemile ja kinnitusliinile töökoha kinnitamiseks.

EN 361 kõrgelt kukkumise isikukaitsevahendi standard – kererakmed.

Hoiatus! Täieliku ohutuse tagamiseks ning vigastuste vältimiseks tuleb kukkumiskaitsevahendite turvasüsteem valida vastavalt töökeskkonnale ja seal esinevate ohtude eripärale, võttes arvesse, et kombineeritud varustuse osad ei mõjutaks üksteise ohutusfunktsioone. Kukkumiskaitsevahendeid võib kasutada vaid selleks pädev isik, kes on läbinud vastava koolituse. 

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7ALIO10002tkL/XL
220.00 
Saadavus: laos vähe
55450564053960
7ALIO10001tkS/M
220.00 
Saadavus: laost otsas
55450564053953

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.