3M PELTOR BULL’S EYE I kõrvaklapid 27 dB

3MH515FB
Saadavus: laos vähe
27.00 
(KM-ga)

3M PELTOR BULL’S EYE I kõrvaklapid on disainitud spetsiaalselt kasutamiseks sõjaväes, jahil või laskeharjutusteks tiirus. Maailma juhtiva kõrvaklappide tootja Peltor passiivsed kõrvaklapid on kerged ja mugavad. Kokkuklapitavad kõrvaklapid on mugavad kaasas kanda ning keskmise summutusega. Pehmendusega peavõru ja mugavad kõrvapadjad võimaldavad kõrvaklappisid kasutada, ilma ebamugavus ja rõhuvat tunnet tundmata ka pikaajaliselt.

Vastab PPE-direktiivile 89/686/EEC, juurdekuuluvad osad vastavad EN 352 nõuetele.

  • H515FB-516-GN
  • SNR 27 dB
  • Kaal: 190 g

Üleilmse korporatiooni 3M liikme Peltori eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MH515FBtk
27.00 
Laos vähe207318640048621

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.