3M ONE TOUCH PRO kõrvatroppide jaoturautomaat

3M3910000
Saadavus: laos vähe
96.00 
(KM-ga)

NB! Hind ei sisalda täitemahutit!

3M One Touch Pro kõrvatroppide jaoturautomaat pakub mugavalt kuulamiskaitset töötajatele, kui nad seda vajavad. 3M One-Touch Pro kõrvatropi dispenser väljastab kõrvatroppe ühe kaupa lihtsa pöördega. Enam ei ole liigseid kulusid ega jäätmeid eraldi pakitud kõrvatroppidest. ABS plastikust ja pulber-kattega terasest alusplaadist jaoturautomaat sobib keerulistesse keskkondadesse, nii sise- kui ka välistingimustesse.

Tänu kaasaegsele „kadudeta lehtrile“ kukuvad kõrvatropid automaadist alati peopesale. Automaadi saab panna riiulile või kinnitada seinale.

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M3910000tk
96.00 
Laos vähe110078371668034

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.