3M HF-800SD SECURE CLICK poolmaski korpus

-
51.00 
(KM-ga)
Puhasta

3M HF-800SD SECURE CLICK poolmaski korpus. Targa ja intuitiivse disainiga muudab 3M™ Secure Click™ korduvkasutatava poolmaski lihtsaks, mugavaks ja usaldusväärseks. Maailma esimene neljavoolu süsteem tagab suurema hingavuse ja mugavuse.

  • Täiesti uus Secure Click kinnitus pakub kindlustunnet, et saate töötada õigesti paigaldatud filtritega/kassettidega. Lihtsalt joondage ühendused ja vajutage, kuni kuulete klõpsu.
  • Suurendage töötajate kindlustunnet, et respiraatorit kantakse õigesti, kontrollides tihendit ühe lihtsa nupuvajutusega.
  • Kogege väiksemat hingamistakistust ja suuremat mugavust, mida pakub maailma esimene gaasi- ja aurufilter, millele õhk saab ligi filtri mõlemalt poolt.
  • Kasutage kõnemembraani, mis on loodud suhtlemise hõlbustamiseks töötamisel.
  • HF-800 seeria poolmaskil ja sellega seotud filtritel on sissehingamise takistus alla 5 mbar, mõõdetuna pidevalt 95 lpm juures.
  • Loe lähemalt: 3MHF-800SD

3M™ kannustab kogu maailmas innovatsiooni ja sütitab progressi, panustades samal ajal keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja majandusliku progressi kaudu tõeliselt ülemaailmsesse jätkusuutlikku arengusse. Nende eesmärk on tuua inimesteni mugavad, hästi kavandatud isikukaitsevahendid (IKV), mis tagavad tõhusaima võimaliku kaitse.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3MHF-802SDtkM
51.00 
Saadavus: laos olemas
104054596591615
3MHF-803SDtkL
51.00 
Saadavus: laos olemas
104054596591660

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.