ProJob tööriided

Mis on ProJob?

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk.

Ergonoomiline, funktsionaalne ja kvaliteetne.
Olgugi, et ergonoomika uurimine on tööriiete valdkonnas küllaltki uus lähenemine, on see alati olnud osa ProJobi DNA-st. ProJobi keskne eesmärk on ikka olnud maksimaalse funktsionaalsuse tagamine. Meile näib see loogilisem, kui pelgalt esteetilisuse eesmärgil kellade ja vilede külge riputamine. Lisaks usume, et kvaliteedi eest maksmine hoiab pikas perspektiivis raha kokku.

ProJob ühendab endas ergonoomilisuse ja funktsionaalsuse. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Meid ümbritsev keskkond on äärmiselt nõudlik ning selles koha väljateenimiseks tuleb pakkuda midagi paremat. Ka erinevusega silma paistmine on suur eelis. ProJobi meeskonna töö keskmes on alati olnud igale probleemile kõige uuenduslikuma lahenduse leidmine, tehes kindlaks, et lahendus ka tegelikult toimib. ProJob tõi tööriiete valdkonda rõivaste kihiti kandmise idee, et kandja tunneks end mugavalt igas töökeskkonnas.

Näiteks otsustas ProJob pükste valmistamisel vältida tavapärast rasket ja kanget kangast ning valiti hoopis kerge, ent sama tugev materjal, mistõttu on tööpüksid mugavad esimesest kandmisest kuni viimaseni. Lisaks tugevdati kõige suurema pinge all olevaid kohti enda väljatöötatud eriti tugeva Cordura kangaga.

Cordura on ProJobi toodetes kesksel kohal – sellega on tugevdatud pükste alaserva tagakülg, põlved, reied ja küünarnukid. Lisaks katab see ka kruvide, mutrite ja poltide hoidmiseks mõeldud taskute sisekülge. ProJob nimetab seda arukaks tugevdamiseks.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka hullumeelne veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada. Kõlab mõistlikult?

Usume, et nõustute – ProJobi tööriided on hästi läbimõeldud ja uuenduslikud ning mõeldud inimestele, keda huvitab, mis neil seljas on. Ei jää üle muud, kui ProJobi tooteid ise proovida!