INNOVAATILISED PROJOB TÖÖRIIDED


PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Eesmärgipäraselt toodetud ja kvaliteedile rõhuvad tööriided on olulised, kuna nii tööiseloom kui ka -ülesanded varieeruvad valdkonniti. Tööohutusnõuded võivad seega erinevad olla, mistõttu on ka vastavad riided erisuguste nüanssidega. Ikka selleks, et nende kandja oleks ohtude eest maksimaalselt hästi kaitstud.

Ergonoomika ja innovatsioon on osa ProJobi DNAst

Nagu eelpool mainitud, siis on Skandinaavia päritolu ProJob tööriided ja nende taga olev bränd väga uuendusliku meelelaadiga. Üheks nende nurgakiviks on ergonoomika ehk kõige sobilikumate ja paremate tingimuste ning võimaluste uurimine. 

ProJobi eesmärk on selle kandjale maksimaalse funktsionaalsuse ja kvaliteedi tagamine. Firma tees on, et kõik, mis on ergonoomilisem, on ka praktilisem. Oma töös toetub ettevõtte tiim hoolikale ja põhjapanevale uurimustööle ja detailsele planeerimisele. Igale probleemile leitakse alati kõige uuenduslikum ja seejuures ka toimivam lahendus.

“Meile näib see loogilisem, kui pelgalt esteetilisuse eesmärgil kellade ja vilede külge riputamine. Lisaks usume, et kvaliteedi eest maksmine hoiab pikas perspektiivis raha kokku.”

Meid ümbritsev keskkond on äärmiselt nõudlik ning selles koha väljateenimiseks tuleb pakkuda midagi paremat. Ka erinevusega silma paistmine on suur eelis. ProJobi meeskonna töö keskmes on alati olnud igale probleemile kõige uuenduslikuma lahenduse leidmine, tehes kindlaks, et lahendus ka tegelikult toimib. ProJob tõi tööriiete valdkonda rõivaste kihiti kandmise idee, et kandja tunneks end mugavalt igas töökeskkonnas.Cordura kangas hoiab töörõivad tugevad ja vastupidavad

Näiteks otsustas ProJob pükste valmistamisel vältida tavapärast rasket ja kanget kangast ning valiti hoopis kerge, ent sama tugev materjal, mistõttu on tööpüksid mugavad esimesest kandmisest kuni viimaseni. Lisaks tugevdati kõige suurema pinge all olevaid kohti enda väljatöötatud eriti tugeva Cordura kangaga.

Cordura on ProJobi toodetes kesksel kohal – sellega on tugevdatud pükste alaserva tagakülg, põlved, reied ja küünarnukid. Lisaks katab see ka kruvide, mutrite ja poltide hoidmiseks mõeldud taskute sisekülge. ProJob nimetab seda arukaks tugevdamiseks.

Tööd tehes võib ka hea välja näha

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka hullumeelne veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada. Kõlab mõistlikult?

Usume, et nõustute – ProJobi tööriided on hästi läbimõeldud ja uuenduslikud ning mõeldud inimestele, keda huvitab, mis neil seljas on. Ei jää üle muud, kui ProJobi tooteid ise proovida!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880