PROJOB TÖÖRIIDED ON VASTUPIDAVAD JA KAITSEVAD SIND MUUTLIKE ILMASTIKUOLUDE EEST

Ega tali taeva jää, teadsid vanad eestlased öelda. Tõsi ‒ talv tuleb alati ja tavaliselt üsna ootamatult. Ole Sina seekord nutikas ning mõtle kaks sammu ette: valmistu külmaks hooajaks enne teisi, sest korralik talvine rõivastus on vajalik nii era- kui professionaalses sfääris. Ergonoomilised ProJob tööriided tagavad Sulle tööd tehes vastupidavuse ja kompromissitult kõrge kvaliteedi. 

Talveriiete puhul tuleb vaadata aga üleriietest kaugemale. Sama olulised on riided, mis talvejope ja -pükste all on. Need juhivad Sinu keha soojust ja hoiavad seda vastavalt temperatuurile optimaalsena. Kvaliteetne ja vastupidav spetsiaalselt talvistes tingimustes töö tegemiseks mõeldud talvejope on siinkohal ekstra oluline, kuna Eesti ilmastik on väga muutlik.

MIKS ON KVALITEETSED TALVERIIDED OLULISED? 

  • Hoiavad õiget temperatuuri. Kvaliteetse rõivaga ei hakka palav, Sa ei higista, nahk jääb kuivaks ning oht külmetuda on minimaalne. Omakorda tähendab see, et Sa ei pea kasutama sinisel lehel olles haiguspäevi ja saad maksimeerida nii oma heaolu kui rahalist olukorda. 
  • Vastupidavad. Ja seda ka ekstreemsetes ilmastikuoludes nagu tugev vihm ja tuul, lumetormid jms. Sest talvised tööriided on just sel otstarbel toodetud. See on nende töö. 
  • Kaitsevad. Professionaalsed tööriided on välja töötatud, et Sinu heaolu eest hoolt kanda. Et Sinu tervis ei satuks ohtu. Need kaitsevad ka kergemate mehaaniliste vigastuste eest ning maksimeerivad Sinu turvalisust.

NB! Talvisel ajal soovitame riietuda kindlasti kihiliselt. See tähendab võimalusel kolmekihilist riietust: aluskiht ehk soe pesu, mis juhib niiskuse kehast eemale, seejärel vahekiht ehk fliis ning kolmas kiht ehk ilmastikukindel jope.

BECKY TÖÖOHUTUSKESKUS SOOVITAB: POPULAARSEIMAD PROJOB TÖÖRIIDED

ProJobi fliisid ja pusad on oma väärtust aastate jooksul palju tõestanud. Kui Sa otsid sooja ja vastupidavat pusa, julgeme soovitada näiteks järgmiseid tooteid:

PROJOB naiste microfliis jakk 2326 on eest lukuga ja kõrge kraega. Raglaanvarrukatega (ilma õlaõmbluseta) jakil on pealeõmmeldud rinnatasku, kaks põuetaskut ja lukuga suletavad küljetaskud. Luku ülasosa on kaetud, et vältida hõõrdumist lõuaga. Mikrofliisist soe ja pehme jakk hoiab keha kogu pika päeva kuiva ja värskena tänu kiiresti kuivavale kangale. Sobib jahedate ilmadega esimeseks kihiks või talvel jope alla teiseks kihiks.

PROJOB meeste microfliis jakk 2325 on eest lukuga ja kõrge kraega. Raglaanvarrukatega (ilma õlaõmbluseta) jakk millel on pealeõmmeldud rinnatasku, kaks põuetaskut ja lukuga suletavad küljetaskud. Luku ülasosa on kaetud, et vältida hõõrdumist lõuaga. Mikrofliisist soe ja pehme jakk hoiab keha kogu pika päeva kuiva ja värskena tänu kiiresti kuivavale kangale. Sobib jahedate ilmadega esimeseks kihiks või talvel jope alla teiseks kihiks.

PROJOB kõrgnähtav dressipluus 6120 neoonvärv tagab silmatorkavuse päevasel ajal ning helkurribad hämaras. Dressipluusil on uut tüüpi painduvad helkurid käsivarte ja kehaosa ümber. Dressipluusil on pikk lukk, kaks lukuga küljetaskut ning kõrge krae. Soonikkoes varrukaotsad ning alumine äär. Pehme ja mugav dressipluus sobib kandmiseks pealmise kihina jahedama ilmaga. Kõrgnähtav dressipluus vastab EN 20471, klass 1 kõrgnähtavusega märguriietuse standardile.

NB! Tea, et ProJob brändi puhul on tegemist Rootsi kvaliteediga. Nende toodetud riided on ergonoomilised, funktsionaalsed ja vastupidavad. Kui Sind huvitavad ProJobi väärtused ja nende tootmisprotsessi ümbritsev filosoofia, siis loe kindlasti meie varasemat blogi

Meeste joped ja püksid:

PROJOB meeste kõrgnähtav talvine tööjope on tuule- ja veekindel. Eest lühem ja tagant pikem lõige hoiab selja alati kaetuna ja soojas. Jope käised ja vöökoht on pinguldatavad. Tepitud voodriga jopel on reguleeritav ning eemaldatav kapuuts. Ees tõmblukk, mille ees on tormiklapp. Kaenla all lukuga avatavad tuulutusavad ning kõrvaklapiauk läbi jope, et juhtmed paremini ära peita. Jopel on rohkelt praktilisi taskuid – kaks välistaskut, mis on fliisist voodriga, et külma ilmaga oleks hea käsi soojendada; kaks välist rinnataskut; üks põuetasku telefoni jaoks; kaks lukuga põuetaskut, millest üks on suurem ja sobib hästi näiteks dokumentide hoiustamiseks; üks lukuga tasku vasakul käisel.

Projobi meeste softshell talvejope kaitseb tuule ja vihma eest. Jopel on palju taskuid, et hoida kõik vajalik endaga turvaliselt kaasas. Kaks välist rinnataskut. Kaks välist küljetaskut, mis on fliisist voodriga, et külmal ajal oleks hea käsi soojendada. Üks põuetasku telefoni jaoks. Kaks lukuga põuetaskut, millest üks suurem. Pingutatav vöökoht. Pingutatavad käised. Reguleeritav ja eemaldatav kapuuts. Kapuutsil väike nokk.

PROJOB talvised meeste tööpüksid on tuule- ja veekindlad. Kõrgnähtavad voodriga püksid on lisaks veekindlale materjalile ka teibitud õmblustega. Tööpükstel on reguleeritav vöökoht, mille tagumine osa on kõrgemal, et selg püsiks kindlalt soojas ka kummardudes. Kulumiskindluse suurendamiseks on pükste põlvedel ja säärte alumistel äärtel tugevdatud kangas. Pükstel on reguleeritavad kahetasemelised sisemised põlvekaitsme taskud. Kaks lukuga taskut külgedel; kaks tagataskut; säärtel kaks multifunktsionaalset taskut telefonile ja tööriistadele.

PROJOB talvised meeste vööpüksid 4514 on tuule- ja veekindlad. Talvepükstel on reguleeritav vöökoht ning liikumismugavuse suurendamiseks on pükstel eelpainutatud põlved. Püksid muudab vastupidavamaks tugevdatud kangas põlvedel. Pükstel on reguleeritavad kahetasemelised sisemised põlvekaitsme taskud. Ning säärte alumises osas lukk kuni põlvedeni, et riietumine oleks mugavam. Hingavuse suurendamiseks on mõlemal säärel lukuga suletavad õhutusavad. Pükste külgedel on kaks mahukat lukuga taskut.

Naiste joped:

PROJOB naiste talvejope helkuritega on valmistatud softshell materjalist, mis on paljude lemmik, kuna pehme ja mugav materjal on hõõrdumiskindel ja pakub kaitset pikaks ajaks. Eest lühem ja tagant pikem lõige hoiab selja alati kaetuna ja soojas. Tuule- ja veekindla jope käised ja vöökoht on pinguldatavad. Reguleeritav ning eemaldatav kapuuts. Kaenla all lukuga tuulutusavad. Jopel on palju taskuid, et hoida kõik vajalik endaga turvaliselt kaasas: kaks välist rinnataskut, mis on fliisist voodriga, et külmal ajal oleks hea käsi soojendada; üks põuetasku telefoni jaoks; kaks lukuga põuetaskut, millest üks on suurem ja sobib hästi näiteks dokumentide hoiustamiseks; vasakul käisel lukuga tasku. Läbi krae jookseb juhtme jaoks auk, et oleks mugav kasutada kõrvaklappe ilma, et rippuvad juhtmed häiriksid.

PROJOB naiste talvejope 3413 on soe ja ilmastikukindel. Jope on valmistatud softshell materjalist, mis on paljude lemmik, kuna pehme ja mugav materjal on hõõrdumiskindel ja pakub kaitset pikaks ajaks. Vihma- ja tuulekindlal jopel on tepitud soe vooder ning reguleeritav vöökoht. Eest lühem ja tagant pikem lõige hoiab selja alati kaetuna ja soojas. Jope reguleeritav ning eemaldatav kapuuts kaitseb tuule ja külma eest. Kaenla all lukuga tuulutusavad.

Kui Sul tekkis küsimusi või pakuvad Sulle huvi ProJob tööriided, mida talvisel ajal kanda, siis võta meiega ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880