KAITSE KÄSI PAKASE EEST!

Käed on meie kõige olulisemad töövahendid, mis vajavad erilist tähelepanu külmade ilmade saabudes. Külmetavad näpud pärsivad töö kvaliteeti ning suurendavad ebamugavustunnet. Selleks, et töö sujuks ka karmides ilmastikutingimustes, tuleks valida just Sinu töökeskkonnale ja -iseloomule vastavad talvekindad.

Iga töö ja keskkonna jaoks on olemas oma kindapaar. Valiku tegemist tuleks alustada kinnaste otstarbe järgi. Täpsust nõudva töö puhul eelista suurema puutetundlikkusega kindaid ning rasketöö tegijale soovitame valida kindad, mis on tugevatest ja vastupidavatest materjalidest. Seejärel tuleks tuvastada ohud kätele. Kas puutute kokku vee, keemiliste ainete ja teravate esemetega või kas teie töövahendiks on tugevat vibratsiooni tekitavad tööriistad? Ükskõik milliseid väljakutseid esitab Sinu töö, Becky Tööohutuskeskuse laiast valikust leiad igaks otstarbeks sobivaima kindapaari.

Loe lähemalt, milliseid talvekindaid soovitavad Becky Tööohutuskeskuse spetsialistid:


TALVEKINDAD ÜLDTÖÖDEKS

WORTEX 3507...3511 sünteetilisest nahast talvekindadWORTEX 3507…3511 Sünteetilisest nahast talvekindad

Suure kulumiskindlusega ja väga mugavad talvekindad. Sooja ja pehme polüester voodriga kinnastel on õhukesest ja elastsest sünteetilisest Amara nahast kaetud peopesa ja nimetissõrm. Sobivad kasutamiseks külmades tingimustes igapäevatöödeks.

Jaehind: 2.40 € (sisaldab km-i)

WORTEX SupraCoat talvekindad

WORTEX 2307…2312 SUPRACOAT talvekindad 

Vastupidavate ja soojade töökinnaste peopesa ja nimetissõrm on kaetud kõrgkvaliteedilise polüuretaanist kangaga. Kindad on vetthülgavad ja samas hingavad ning ei lase kätel higistama hakata. Suurepärase haarduvusega töökinnastel on mikrofiibrist soe vooder, mis annab parima soojusisolatsiooni. Käeseljal on polüestri ja spandexi segust kangas. WORTEX SupraCoat töökindad sobivad kasutamiseks näiteks ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, sportimisel ja kodumajapidamises.

Jaehind: 6.80 € (sisaldab km-i)

WORTEX 2407...2412 nahk-riie talvekindadWORTEX 2407…2412 nahk-riie talvekindad 

Elastsed ja vastupidavad kitse pealisnahast töökindad on sooja ja pehme fliisvoodriga ning käeseljal on puuvillase ja polüestri seguga hingav kangas. Randmeosa on reguleeritava takjakinnitusega. Kindas sobivad kasutamiseks külmades tingimustes igapäevatöödeks.

Jaehind: 2.30 € (sisaldab km-i)

VEEKINDLAD TALVEKINDAD

WORTEX veekindlad latekskattega töökindad voodriga

WORTEX 6608…6612 veekindlad latekskattega töökindad voodriga 

Talvekindad pakuvad suurmat kaitset vee läbitungimise eest ja tagavad suurepärase haarduvuse nii kuivades kui ka niisketes tingimustes. Nailonist (13 g) ja akrüülist (13 g) talvekindad on väga elastsed, mugavad ja sobivad välitingimustes töötamiseks. Sobivad kasutamiseks ehitusel, tootmises ja tööstuses, montaažiks, üldisteks hooldustöödeks, transpordi ja logistika valdkonnas, kodumajapidamises jm.

Jaehind: 3.90 € (sisaldab km-i)


GRANBERG MicroSkin voodriga

GRANBERG 107.7114 MicroSkin talvekindad 

Kvaliteetsed ja mugavad talvekindad on vastupidavast MicroSkin Shield® materjalist ning istuvad tihedalt käe ümber ja annavad väga hea haarde. ProTex® membraan annab kinnastele veekindluse, samal ajal lastes kätel hingata ning hoides ära higistamise. Hästi painduvatel ja puutetundlikel kinnastel on neopreenist käepealne ning soe ja pehme fliisvooder. Kinnaste peopesad ja pöidlad on tugevdatud. Sobilikud montaažitöödeks ja muudeks väga suurt puutetundlikkust nõudvateks ülesanneteks külmades tingimustes.

Jaehind: 12.90 € (sisaldab km-i)

SHOWA 490 voodriga kemikaalikindad

SHOWA 490 voodriga kemikaalikindad 

Showa kindad sobivad kandmiseks kuni -20ºC külmaga. Kemikaalide kaitsega PVC töökinnastel on fikseeritud akrüülvooder. Kare välispind tagab suurepärase haarduvuse nii kuivas kui ka niiskes keskkonnas. Paindlikud ja pehmed kindad on suurepärase kulumiskindluse ja hea mehaanilise vastupidavusega. Sobivad kasutamiseks ehituses, külmhoonetes, metsanduses, kalanduses, laonduses jm.

Jaehind: 10.80 € (sisaldab km-i)

TÄPSUST NÕUDVAD TALVEKINDAD

EUREKA nitriilkattega kindad voodriga

EUREKA 15-1AWIN nitriilkattega talvekindad 

Sobivad ideaalselt töötamiseks külmas keskkonnas. Kindad kaitsevad käsi õli ja rasva eest. Nitriilvahuga kaetud sõrmikud on õhukese ja mugava voodriga. Suurepärase haarduvusega kinnastel on helkurelemendid käeseljal, et oleksid ka hämaral ajal nähtav.

Jaehind: 3.40 € (sisaldab km-i)


TEGERA 8810 INFINITY talvekindad nitriil/PU vahust kattega

TEGERA 8810 INFINITY nitriil/PU kattega talvekindad 

Nitriil/PU-vahust kattega talvekindad on kõrge kaitsetasemega ja vastupidavad. Karestatud muster peopesal annab suurepärase haarduvuse. Kindad taluvad kuni 100°C kontaktkuumust. Kinnaste sõrmeotsad on suurepärase tundlikkusega, elastsed ja mugavad. Kinnastel on soe ja pehme fliisvooder. Töökindad on heaks kiidetud toiduainete käitlemiseks ning sobivad kandmiseks järgmistes valdkondades: ehituses, installeerimiseks, lennujaamades, puidutööstuses, remondiöödeks, puuseppatöödeks jm.

Jaehind: 5.70 € (sisaldab km-i)

TEGERA 417 sünteetilisest nahast talvekindad

TEGERA 417 sünteetilisest nahast talvekindad 

Sünteetilisest nahast pehmed ja mugavad kindad on hea haarduvusega ning kaitsevad külmast tingitud vigastuste eest. Elastsed ja vastupidavad kindad on fliisist täisvoodriga, peopesas on 0,7 mm paksune sünteetiline nahk, käeselja materjaliks polüester. Kroomivabad. Kinnaste sõrmeotstes on hea tundlikkus. Elastsed ja vastupidavad kindad on hea haarduvuse ja sobivusega. Sobivad üldiste tööde jaoks välitingimustes.

Jaehind: 6.35 € (sisaldab km-i)


RASKETÖÖ TALVEKINDAD

EUREKA SupraCoat voodriga kindad

EUREKA PUGWIN SupraCoat PU sünteetilisest nahast talvekindad 

Tugevad ja kvaliteetsed kindad on vetthülgavast ja hingavast PU mikrokiust, mis ei lase kätel higistama hakata ning kaitsevad samal ajal niiskuse eest. Peopesad on suurepärase haarduvusega ning käepealne tekstiil on väga soe ja töödeldud õli ja vett hülgava kattega. Ainulaadne CLS (comfort lining system) vooder on asümmeetriline ja nahasõbralik. Kinnastega on võimalik puutetundlikke ekraane kasutada.

Jaehind: 7.90 € (sisaldab km-i)

EUROTECHNIQUE 2465 voodriga nahkindad 

Sobivad kandmiseks talvisel ajal ja külmades tingimustes. FINLANDE looma pealisnahast kindad on sooja fliisist täisvoodriga. Kindad on väga suure kulumiskindlusega. Sobivad kasutamiseks mitmesugustel üldtöödel tegemisel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, koristustöödel jm.

Jaehind: 3.90 € (sisaldab km-i)


EUROTECHNIQUE 330 nahast voodriga kindad

EUROTECHNIQUE 330 nahk-riie talvekindad 

Mugavate ja soojade kinnaste peopesal, sõrmedel ja pöidlaosas on looma alusnahk, mis tagab suure kulumiskindluse. Kinnaste käeseljal on nahast sõrmenukkide kaitse. Kinda käeseljal ja randmeosas on puuvillane riie ning sisseõmmeldud elastne pael. Mugav ja soe flanellist täisvooder. Kindad sobivad kasutamiseks üldtööde tegemisel, tööstuses, koristustöödel, kodumajapidamises jm.

Jaehind: 2.70 € (sisaldab km-i)


LÕIKEKAITSEGA TALVEKINDAD

EUREKA 15-3WINCUT talvekindad

EUREKA 15-3WINCUT nitriilkattega talvekindad, lõikekindlus D

Õhukese akrüülvoodriga töökinnaste peopesa on kaetud puutetundliku komposiit nitriiliga. Kerged ja paindlikud kindad on suure lõike-, hõõrdumis- ja libisemiskindlusega. Anatoomilise kujuga kinnastel on hingav käeselg. Lõikekindlaid töökindaid on võimalik kasutada puutetundlikel ekraanidel.

Jaehind: 6.90 € (sisaldab km-i)


COVERQUARD Eurowinter


COVERGUARD EUROWINTER topelt latekskattega talvekindad, lõikekindlus D

Talvekinnas pakub suuremat lõikekaitset, tänu õmblusteta HDPE / elastaanist voodrile. Sisaldab ka akrüülvoodrit ja topelt latekskatet, mis hoiavad käed soojas ja kuivana. Lõikekaitsevoodri, froteevoodri ja topelt latekskatte kombinatsioon tagab lisaks lõikekindlusele ka mugavuse, optimaalse tundlikuse ja parema kaitse külma eest.

Jaehind: 9.50 € (sisaldab km-i)GRANBERG 107.4997W talvekindad

GRANBERG 107.4997W talvekindad, lõikekindlus D

Vastupidavast MicroSkin Shield® materjalist kindad istuvad tihedalt käe ümber ja annavad väga hea haarde. ProTex® membraan annab kinnastele veekindluse, samal ajal lastes kätel hingata ning hoides ära higistamise. Kinnaste peopesa on kaetud lõikekindla kihiga ning käeselg on venivast materjalist. Töökinnastel on soe ja pehme vooder. Sobivad töötamiseks külmades ja/või märgades välitingimustes, kus kaasneb sisselõigete oht.

Jaehind: 13.50 € (sisaldab km-i)


EKSTRA KÜLMADESSE TINGIMUSTESSE TÖÖKINDAD

Eureka MF Nordic Winter talvekindad

Eureka MF Nordic Winter talvekindad 

Kindad sobivad eriti külmadesse tingimustesse. Kindaid saab kanda nii laba- kui ka sõrmkinnastena. Ainulaadne CLS (comfort lining system) vooder on asümmeetriline ja nahasõbralik. Peopesa vooder on õhuke ja lõhnavaba ning valmistatud bambusest. Käepealne vooder on vetthülgav ja tuulekindel ning äärmiselt soe.

Jaehind: 17.90 € (sisaldab km-i)


EUROTECHNIQUE 2488...2491 nahast talvekindadEUROTECHNIQUE 2488…2491 nahast talvekindad 

Kvaliteetsest looma pealisnahast ISLANDE töökindad on karvase ja sooja Thinsulate voodriga, mis katab ka randme osa. Külma ja niiskuskindlad kindad on 32 cm pikad. Sobivad kasutamiseks mitmesuguste ehitustööde tegemisel talvises ja niisketes oludes, tööstuses, põllumajanduses, koristuses ja kodumajapidamises, vabal ajal jm.

Jaehind: 12.60 € (sisaldab km-i)

JOKA SAFE JOKAPOLAR PVC-kattega talvekindad

JOKASAFE JOKAPOLAR PVC kattega talvekindad 

JokaPolar on soe töökinnas külmade olude jaoks, kus on vajalik haare ja täpsus. Kinda sees on eemaldatav kunstkarusnahast vooder. Väga vastupidav kolmekordne 360° vinüülkate (PVC) jääb paindlikuks -50°C pakase korral. Kare TopGrip® pind tagab kindla haarde kuivades, niisketes ja õlistes tingimustes. Kare PVC tagab töökinnastele õli-, rasva- ja veekindluse. Kindad kaitsevad nõrkade löökide ja vibratsiooni eest, mis ei tekita vigastusi. Sobivad tööks kemikaalide ja õliga.

Jaehind: 13.10 € (sisaldab km-i)

Tutvu meie talvekinnaste valikuga SIIN!

Tekkis huvi või küsimusi? Võta meiega ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880