COVERGUARD 1WIND Eurowinter lõikekindlad talvesõrmikud

-
9.50 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD 1WIND Eurowinter D100  lõikekindlad talvesõrmikud latekskattega, lõikekindlus D. Lõikekindel kinnas EUROWINTER D100 CUT D pakub suuremat lõikekaitset  tänu õmblusteta HDPE / elastaanist voodrile.
Sisaldab ka akrüülvoodrit ja topelt latekskatet  pakkudes soojust ja veekindlust. Lõikekaitsevoodri, froteevoodri ja topeltlatekskatte kombinatsioon tagab lisaks lõikekindlusele optimaalne mugavuse, tundlikuse ja parema kaitse külma eest.

Kasutuskohad: vähendab riske külmas ja määrdunud / niiskes kekkonnas,  metallitööstus, hooldus,  montaaž ja mehaanilised tööd, külmad piirkonnad, külmhooned, ehitamine ja avalik töö …

Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • EUROWINTER D100 CUT D lõikekindlad talvekindad  on kategooria II isikukaitsevahendid.
  • EN 388: 2016 – 3.X.4.3.D
  • EN 511:2006 – 020
  • EN 420:2003 + A1:2009
  • Materjal: helesinine õmblusteta põhiosa HDPE-st;  hall  akrüülterry vooder; topelt latekskate: üleni kaetud sinise sileda latekskattega,  peopesas tumesinine lateksvahust kate koos kaetud pöidlaga; kootud randmeosa

Hoiatused. Ükski isikukaitsevahend ei taga täielikku kaitset ja riskiolukorras tuleks alati tegutseda ettevaatlikult. Kaitsetasemed on toodud uues seisukorras toodete jaoks ning need ei näita tegelikku kaitse kestvust töökeskonnas, kuna vahendite toimivustaset mõjutavad ka muud tegurid nagu temperatuur, kulumine, lagunemine jne. Ärge kasutage kindaid esemete käitlemisel, mille temperatuur on kõrgem kui 50°C, ega keemiliste toodete käitlemisel. Kindaid ei tohi kasutada liikuvate seadmeosade läheduses. Kõik suurused vastavad mugavuse, sobivuse ja liikuvuse osas EN 420:2003 + A1:2009 standardile. Ideaalsed hoiutingimused on kuivas ja pimedas ruumis ning originaalpakendis. Kahjustatud toode EI PAKU optimaalset kaitset ja selle peab minema viskama. Ärge kunagi kasutage kahjustatud tooteid.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
1WIND00010paarsinine10
9.50 
Saadavus: laos olemas
5055450564040847

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.