TOPI looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele 100ml

Topi-13005
Saadavus: laos olemas
12.90 
(KM-ga)

TOPI looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele on loonud silmas pidades kõige nõudlikumaid kliente. Vaid looduslikke komponente sisaldava hooldusvahendi koostisest leiab rapsi-, riitsinus-, jojoba-, avokaado- ja mandliõli, mis toidavad ja niisutavad nahka sügavuti. Eestimaine mesilasvaha annab asendamatu kaitse ja sära. Hea valik nii pidukingadele, matkasaabastele, vabaajajalatsitele kui ka nahkrõivastele. Ei sobi seemisnahast ja nubuk nahast toodetele.

Kasutamine: Puhastage jalanõud tolmust ja mustusest. Kandke vaha pehme puuvillase lapiga naha pinnale. Laske vahal toimida 10–15 minutit. Vajadusel viimistlege pind puuvillase lapiga. TOPI jalatsite vaha sihipärane kasutamine pikendab teie jalanõude eluiga. Katsetage toodet esmalt silmapaistmatul ja väiksemal alal, et veenduda sobivas tulemuses.

Koostis: Eksklusiivne retsept, mida ei ole klassifitseeritud kahjulikuks ega tuleohtlikuks. Sisaldab ainult looduslikke komponente. Koostis (kooskõlas 648/2004/EC): > 30% mesilasvaha, rapsiõli, riitsinusõli, jojobaõli, avokaadoõli, mandliõli.

Hoida originaalpakendis temperatuuril üle +5 °C. Kõlblikkusaeg kaks aastat tootmiskuupäevast. Hoida laste kätte sattumast! 100% biolagunev toode. Ei sisalda PFC ja toksiine. Pakend on taaskasutatud alumiiniumist.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Topi-13005tk
12.90 
Laos olemas104744813013005