SALVEQUICK plastikplaastrid toiduainetööstusesse, täitepakend 35 tk

EA plaaster 51030127
Saadavus: laos olemas
12.40 
(KM-ga)

SALVEQUICK plastikplaastrid toiduainetööstusesse, täitepakend 35 tk. Salvequick sinised plastikplaastrid on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks toiduainetööstuses, kuna need on metallidetektoriga leitavad. Sinine värv muudab veekindlad plaastrid ka kergesti nähtavaks. Hüpoallergeenseid plaastreid on kerge ja mugav haavale või kriimustusele peale panna. Täitepakendina kasutades sobib see Salvequick plaatsriautomaadile. Sisaldab 35 steriilset plastik plaastrit.

Hulgiostjale: pakendatud 6 kaupa karpi.

  • Sisaldab 35 plaastrit (21 plaastrit mõõduga 72 x 19 mm ja 14 plaastrit mõõduga 24 x 12 mm)
  • Pealis: Sinine, polüuretaan/polüstüreen kile.
  • Liimaine: Läbipaistev hüpoallergiline polüakrülaat
  • Haavapadi: Mittekootud, haavale mittekleepuv, sisaldab alumiiniumkilet.

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas. Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
EA plaaster 51030127kompl
12.40 
Laos olemas6067310610019327

Salvequick

Esimene Salvequick plaaster valmistati 1947 aastal, kui rootslasest Christian Cederroth mõistis, et plaastrite järele on suur nõudlus. Vaid mõned aastad hiljem saadi valmis esimese eraldi pakitud ja õiges suuruses valmis lõigatud plaaster, mis oli revolutsiooniline ning muutis kogu esmaabi toodete turgu Euroopas.

Tänaseks päevaks on Salvequick plaastrite tootmises turuliider. Igal aastal müüakse üle maailma ca 20 miljonit Salvequick plaastrikarpi. Nende tooteid testitakse aktiivselt ning kõik plaastrid vastavad meditsiinilistele nõuetele.