PROJOB torusall

PJ9026
Saadavus: laos olemas
5.50 
(KM-ga)

PROJOB torusall PJ9026 on kergest ja venivast materjalist. Universaalsuurusega torusalli on võimalik kanda nii mütsina kui ka sallina. Sobib väga hästi sportimiseks kui ka väljas töötamiseks. Sall püsib kindlalt kaela ümber ning sall ei vaja päeva jooksul kohendamist.

PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

  • Materjal – 100% polüester
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
PJ9026tk
5.50 
Laos olemas17331622044916

ProJob

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk. Projob tööriideid iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada.