PROJOB 9062 nokamüts

PJ9062
Saadavus: laos olemas
12.00 
(KM-ga)

PROJOB 9062 nokamüts musta värvi, logoga. Nokamüts kaitseb kuuma päikese eest ning varjab silmade eest eredat päikesevalgust. Klassikalise kuue paneeliga kerge ja hingav nokamüts on tagant Velcro krõpskinnitusega reguleeritav. Väiksed augud pealael tagavad hea õhuvahetuse. Mütsil on eelpainutatud nokk.

  • Materjal – 97% puuvill, 3% elastaan

PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PJ9062tk
12.00 
Laos olemas247316220607404

ProJob

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk. Projob tööriideid iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada.