PROJOB kõrgnähtav nokamüts

-
6.00 
(KM-ga)
Puhasta

PROJOB kõrgnähtav nokamüts 9013 kaitseb kuuma päikese eest, varjab silmade eest eredat päikesevalgust ning tagab hea nähtavuse nii päeval kui ka hämaras. Klassikalise kuue paneeliga kerge ja hingav nokamüts on tagant reguleeritav. Väiksed augud pealael tagavad hea õhuvahetuse. Noka serv ja tagumine pinguti on helkurmaterjalist.

PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

  • Kanga koostis – 46% polüester, 54% puuvill
TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus pakisTriipkood
PJ9013-Ktkkollane
6.00 
Saadavus: laos olemas
17316220628027
PJ9013-Otkoranz
6.00 
Saadavus: laos olemas
1

ProJob

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk. Projob tööriideid iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada.